Gå til hovedindhold

Damixa Perle Spray håndbruser m.vægflange. kugleled. bøjn. m.tap. 73210.20 - OBS denne er hvid

DamixaSanitetEAN: 5708516289456
Pris fra 439 krtil 692,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 253,75 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 395 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Damixa Perle Spray håndbruser m.vægflange. kugleled. bøjn. m.tap. 73210.20 - OBS denne er hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 439 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Perle-spray håndbruser, hvid
439 kr
Til butik
Damixa Perle-spray håndbruser, hvid billede

Produktinformation

Damixa Perle-spray håndbruser med bøjning og vægholder. Håndbruseren har 1 strålefunktion. DataMål: 4,6 x 4,8 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Brus
Farve: white
Størrelse: 48 x 46 mm
EAN: 5708516289456
Varenr.: 738471004
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Perle-spray håndbruser, hvid
449 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa perle-spray håndbruser med vægflange
455 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Perle-spray håndbruser, hvid
-10%485 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Perle Spray håndbruser - m.vægflange. kugleled. bøjn. m.tap. 73210.20
490 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa Perlespray hndbruser inkl. vgholder
539 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa Perle Spray håndbruser m.vægflange. kugleled. bøjn. m.tap. 73210.20 - OBS denne er hvid
544 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Perle Spray håndbruser med vægflange, kugleled, bøjning og tap. 1/2''
553,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa Perlespray håndbruser hvid
572,41 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Perle Spray håndbruser m/vægflange, kugleled, bøjn. m/tap
692,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Perle Spray håndbruser m.vægflange. kugleled. bøjn. m.tap. 73210.20 - OBS denne er hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Perle Spray håndbruser m.vægflange. kugleled. bøjn. m.tap. 73210.20 - OBS denne er hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS439 kr439 krKøb
2CompletVVS449 kr449 krKøb
3Proshop DK455 kr494 krKøb
4BilligVVS DK485 kr485 krKøb
5CS MEGASTORE DK490 kr529 krKøb
6WATTOO.DK539 kr539 krKøb
7Elvvs.dk544 kr544 krKøb
8vvsfittings.dk553,75 kr553,75 krKøb
9EL-GROSSISTEN572,41 kr572,41 krKøb
10VVS.dk692,75 kr692,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa Perle Spray håndbruser m.vægflange. kugleled. bøjn. m.tap. 73210.20 - OBS denne er hvid

PriceData har fulgt prisen på Damixa Perle Spray håndbruser m.vægflange. kugleled. bøjn. m.tap. 73210.20 - OBS denne er hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 458 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 413 kr.

Den nuværende pris på 439 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Damixa Perle Spray håndbruser m.vægflange. kugleled. bøjn. m.tap. 73210.20 - OBS denne er hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Damixa Perle Spray håndbruser m.vægflange. kugleled. bøjn. m.tap. 73210.20 - OBS denne er hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026439 kr16 kr (4%)
24. maj 2026455 kr16 kr (4%)
22. maj 2026439 kr16 kr (4%)
16. maj 2026455 kr16 kr (4%)
10. maj 2026439 kr16 kr (4%)
9. maj 2026455 kr16 kr (4%)
8. maj 2026439 kr16 kr (4%)
28. apr. 2026455 kr60 kr (15%)
25. apr. 2026395 kr60 kr (13%)
22. apr. 2026455 kr60 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret