Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri bøjning med nippel til brugsvand 35 mm - 45 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723327066
Pris fra 110 krtil 320 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri bøjning med nippel til brugsvand 35 mm - 45 grader og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 32706, 45°, 43 mm, 17 mm, 50 mm
110 kr
Til butik
Geberit 32706, 45°, 43 mm, 17 mm, 50 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 32706
EAN: 4024723327066
Varenr.: 3392078
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning rustfri 45° 35 mm med nippel
111 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri bøjning 35 mm. 45 ° med 1 muffe
111 kr
Til butik
GEBERIT Mapress rustfri bøjning 35 mm. 45 ° med 1 muffe billede

Produktinformation

RUSTFRI FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress rustfrit stål er velegnet som forsyningsrør til sanitære anlæg,varmeanlæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Press Rustfri bøjninger
EAN: 4024723327066
Varenr.: 35810
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
35mm bøjning 45° muf/nip Mapress RF
111,15 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøj 45Gr Rf 35Mm M/N Mapress
118,21 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøj 45gr rf 35mm m/n mapress
122,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 35 mm - 45 grader
125 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress 45° bøjning med nippel 35 mm
125 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress Rustfrit, 35 x 35 mm bjning 45, indstik/presmuffe - Geberit
126 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri bøjning med nippel til brugsvand 35 mm - 45 grader
149 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress rustfri bøjning 35 mm. 45° med 1 muffe
320 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri bøjning med nippel til brugsvand 35 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri bøjning med nippel til brugsvand 35 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK110 kr149 krKøb
2Proshop DK111 kr150 krKøb
3Elvvs.dk111 kr111 krKøb
4EL-GROSSISTEN111,15 kr111,15 krKøb
5Billigelogvvs.dk118,21 kr118,21 krKøb
6MaintainIt122,5 kr122,5 krKøb
7BilligVVS DK125 kr125 krKøb
8LavprisVVS125 kr125 krKøb
9WATTOO.DK126 kr126 krKøb
10CompletVVS149 kr149 krKøb
11vvsfittings.dk320 kr320 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri bøjning med nippel til brugsvand 35 mm - 45 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri bøjning med nippel til brugsvand 35 mm - 45 grader i 175 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 120,27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 110 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Geberit Mapress rustfri bøjning med nippel til brugsvand 35 mm - 45 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Geberit Mapress rustfri bøjning med nippel til brugsvand 35 mm - 45 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026110 kr1 kr (1%)
25. maj 2026111 kr
24. maj 2026111,15 kr
12. maj 2026111 kr
10. maj 2026111,15 kr
9. maj 2026112 kr
8. maj 2026111,15 kr
6. maj 2026111 kr
5. maj 2026111,15 kr
24. apr. 2026111 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret