Gå til hovedindhold

DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 345x345 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø80-200 mm rør.

DafaSanitetEAN: 5705636370514
Pris fra 156 krtil 215 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 131,36 kr 7. maj

Sammenlign priser på DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 345x345 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø80-200 mm rør. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
156 kr
Til butik
DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 345x345 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø80-200 mm rør. billede

Produktspecifikationer

Mærke: DAFA
Kategori: Tætningsprodukter og isolering
Farve: 1
Artikel nr.: 5705636370514
EAN: 5705636370514
Varenr.: 5035673
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
UV rrkrave 345 x 345 mm - Dafa
157 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dafa Uv / Radon Rørkrave 345
164,16 kr
Til butik
Dafa Uv / Radon Rørkrave 345 billede

Produktinformation

DAFA UV universal rørkrave DAFA UV rørkrave anvendes til tætning omkring rørgennemføringer igennem undertaget eller vindspærren. DAFA UV rørkrave sikrer fuldstændig lufttæthed. Materialet: DAFA UV rørkrave er fremstillet af en sort, blød og fleksibel EPDM...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dafa
Kategori: Conduit & Housings
EAN: 5705636370514
Varenr.: 8810419159377
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dafa uv / radon rørkrave 345
171,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
DAFA UV rørmanchet 345X345 Universal
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 345x345 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø80-200 mm rør. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 345x345 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø80-200 mm rør. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK156 kr195 krKøb
2WATTOO.DK157 kr157 krKøb
3Billigelogvvs.dk164,16 kr164,16 krKøb
4MaintainIt171,25 kr171,25 krKøb
5vvsfittings.dk215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 345x345 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø80-200 mm rør.

PriceData har fulgt prisen på DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 345x345 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø80-200 mm rør. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 157 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 12% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 345x345 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø80-200 mm rør.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 345x345 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø80-200 mm rør. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026156 kr1,65 kr (1%)
17. maj 2026154,35 kr2,65 kr (2%)
9. maj 2026157 kr25,64 kr (20%)
7. maj 2026131,36 kr25,64 kr (16%)
6. maj 2026157 kr25,64 kr (20%)
21. mar. 2026131,36 kr2,64 kr (2%)
20. mar. 2026134 kr2,64 kr (2%)
17. mar. 2026131,36 kr2,64 kr (2%)
16. mar. 2026134 kr2,64 kr (2%)
4. mar. 2026131,36 kr2,64 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret