Gå til hovedindhold

D-Link DGS 1210-28MP 28-Port Gigabit Smart Managed PoE Switch

D-LinkHubs og switchesEAN: 5704174940395
Pris fra 3.674 krtil 3.723 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.167 kr 25. mar.

Sammenlign priser på D-Link DGS 1210-28MP 28-Port Gigabit Smart Managed PoE Switch og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3674 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DGS 1210-28MP Switch 28-porte Gigabit PoE+
3.674 kr
Til butik
D-Link DGS 1210-28MP Switch 28-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

D-Link DGS 1210-28MP - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (370 W)

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DGS-1210-28MP/E
EAN: 5704174940395
Varenr.: 1000623861
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DGS 1210-28MP 28-Port Gigabit Smart Managed PoE Switch
3.723 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS 1210-28MP 28-Port Gigabit Smart Managed PoE Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS 1210-28MP 28-Port Gigabit Smart Managed PoE Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.674 kr3.674 krKøb
2Proshop DK3.723 kr3.723 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DGS 1210-28MP 28-Port Gigabit Smart Managed PoE Switch

PriceData har fulgt prisen på D-Link DGS 1210-28MP 28-Port Gigabit Smart Managed PoE Switch i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.963 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 4.577 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.482 kr.

Den nuværende pris på 3.674 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for D-Link DGS 1210-28MP 28-Port Gigabit Smart Managed PoE Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for D-Link DGS 1210-28MP 28-Port Gigabit Smart Managed PoE Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.674 kr1 kr (0%)
29. maj 20263.673 kr1 kr (0%)
28. maj 20263.672 kr51 kr (1%)
26. maj 20263.621 kr3 kr (0%)
25. maj 20263.624 kr10 kr (0%)
24. maj 20263.614 kr4 kr (0%)
23. maj 20263.618 kr6 kr (0%)
21. maj 20263.624 kr48 kr (1%)
12. maj 20263.672 kr61 kr (2%)
9. maj 20263.611 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret