Gå til hovedindhold

Smeg Smeg 50's Style elkedel 1,7 L Créme hvid

SmegKedlerEAN: 8017709227852
Pris fra 959 krtil 1.339 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 920 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Smeg Smeg 50's Style elkedel 1,7 L Créme hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Fløde
959 kr
Til butik
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Fløde billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Elkedler KLF03CREU Creme. Vandtank volumen: 1,7 L. Strøm: 2400 W. Produktfarve: Cremefarvet, Husmateriale: Plast, Rustfrit stål, Vandmåler, Overophedningsbeskyttelse. Ledningsfri. Filtrering

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: KLF03CREU
EAN: 8017709227852
Varenr.: 995903066
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style - Fløde - 2400 W
961 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Elkedel KLF03CREU
-33%999 kr
Før 1.489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smeg Elkedel KLF03CREU billede

Produktinformation

Smeg Elkedel Det elegante 50'er design i rustfrit stål har powder-coating, som fremhæver elkedlens farve og gør overfladen let at rengøre. Det aftagelige anti-kalk filter mindsker mængden af kalk, som sætter sig i elkedlen. Den kraftfulde 2400 watt motor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Outlet
EAN: 8017709227852
Varenr.: 149060
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SMEG Vattenkokare KLF03CREU Creme Smeg
-14%1.098 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Smeg KLF03CREU Kedel (cream)
1.139 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style elkedel 1,7 L Créme hvid
-25%1.199 kr
Før 1.609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Smeg KLF03CREU - Elkande
1.199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Fløde
1.269 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel SMEG 50’s Style KLF03, creme, 1,7 l
-3%1.319 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel SMEG 50’s Style KLF03, creme, 1,7 l
-3%1.339 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style elkedel 1,7 L Créme hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style elkedel 1,7 L Créme hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK959 kr959 krKøb
2Proshop DK961 kr1.000 krKøb
3SA-Service.dk999 kr999 krKøb
4Teknikproffset DK1.098 kr1.157 krKøb
5Komplett DK1.139 kr1.139 krKøb
6KitchenTime DK1.199 kr1.199 krKøb
7Homeshop DK1.199 kr1.199 krKøb
8Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
9Boligcenter DK1.319 kr1.319 krKøb
10Vivas DK1.339 kr1.418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg Smeg 50's Style elkedel 1,7 L Créme hvid

PriceData har fulgt prisen på Smeg Smeg 50's Style elkedel 1,7 L Créme hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 920 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 1.007 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 963 kr.

Den nuværende pris på 959 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style elkedel 1,7 L Créme hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style elkedel 1,7 L Créme hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026959 kr1 kr (0%)
31. maj 2026958 kr2 kr (0%)
30. maj 2026960 kr29 kr (3%)
24. maj 2026989 kr33 kr (3%)
22. maj 2026956 kr1 kr (0%)
21. maj 2026957 kr1 kr (0%)
19. maj 2026958 kr41 kr (4%)
7. maj 2026999 kr44 kr (5%)
22. apr. 2026955 kr35 kr (4%)
17. apr. 2026920 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret