Gå til hovedindhold

Solar Plus Csslr Plus universal bruseforhængsstang Ø25 mm i hvid aluminium/plast - mål: 70 x 165 cm, 80 x 80 cm eller 90 x 90 cm

Solar PlusBadeværelse – tilbehørEAN: 4006956595016
Pris fra 272 krtil 297,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 25,5 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 266 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Csslr Plus universal bruseforhængsstang Ø25 mm i hvid aluminium/plast - mål: 70 x 165 cm, 80 x 80 cm eller 90 x 90 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Universal brusestang 25 mm, hvid
272 kr
Til butik
Universal brusestang 25 mm, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Mrker vrige
EAN: 4006956595016
Varenr.: 930017772
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UNIVERSAL BRUSESTANG Ø25 MM HVID
272,21 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus universal bruseforhængsstang Ø25 mm i hvid aluminium/plast - mål: 70 x 165 cm, 80 x 80 cm eller 90 x 90 cm
273 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Universal Brusestang Ø25 Mm Hvid
289,43 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Universal brusestang ø25 mm hvid
297,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus universal bruseforhængsstang Ø25 mm i hvid aluminium/plast - mål: 70 x 165 cm, 80 x 80 cm eller 90 x 90 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus universal bruseforhængsstang Ø25 mm i hvid aluminium/plast - mål: 70 x 165 cm, 80 x 80 cm eller 90 x 90 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK272 kr272 krKøb
2EL-GROSSISTEN272,21 kr272,21 krKøb
3CS MEGASTORE DK273 kr312 krKøb
4Billigelogvvs.dk289,43 kr289,43 krKøb
5MaintainIt297,5 kr297,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus universal bruseforhængsstang Ø25 mm i hvid aluminium/plast - mål: 70 x 165 cm, 80 x 80 cm eller 90 x 90 cm

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus universal bruseforhængsstang Ø25 mm i hvid aluminium/plast - mål: 70 x 165 cm, 80 x 80 cm eller 90 x 90 cm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 266 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 272 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Csslr Plus universal bruseforhængsstang Ø25 mm i hvid aluminium/plast - mål: 70 x 165 cm, 80 x 80 cm eller 90 x 90 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Csslr Plus universal bruseforhængsstang Ø25 mm i hvid aluminium/plast - mål: 70 x 165 cm, 80 x 80 cm eller 90 x 90 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026272 kr
26. maj 2026272,21 kr
23. maj 2026272 kr
22. maj 2026272,21 kr
20. maj 2026272 kr
17. maj 2026272,21 kr
10. maj 2026273 kr3 kr (1%)
9. maj 2026270 kr1,12 kr (0%)
7. maj 2026268,88 kr1,12 kr (0%)
6. maj 2026270 kr1,12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret