Gå til hovedindhold

Solar Plus Csslr Plus hvid universal brusestang i aluminium - Ø20 mm - 80x80 cm, 90x90 cm, 80x90x80 cm, 90x80x90 cm eller 70x165 cm

Solar PlusBadeværelse – tilbehørEAN: 4006956159515
Pris fra 158,45 krtil 249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90,55 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126,93 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Csslr Plus hvid universal brusestang i aluminium - Ø20 mm - 80x80 cm, 90x90 cm, 80x90x80 cm, 90x80x90 cm eller 70x165 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158.45 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Universal Brusestang Hvid Alu Ø20Mm
158,45 kr
Til butik
Universal Brusestang Hvid Alu Ø20Mm billede

Produktinformation

Solar Plus hvid universal brusestang i aluminium - Ø20 mm - 80x80 cm, 90x90 cm, 80x90x80 cm, 90x80x90 cm eller 70x165 cm Søgetermer: 0811103316 - 159501 - 877398102 - 4006956159515

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4006956159515
Varenr.: 8810873454929
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Universal brusestang hvid alu ø20mm
162,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Universal brusestang, hvid aluminium, 20 mm
178 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus hvid universal brusestang i aluminium - Ø20 mm - 80x80 cm, 90x90 cm, 80x90x80 cm, 90x80x90 cm eller 70x165 cm
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus hvid universal brusestang i aluminium - Ø20 mm - 80x80 cm, 90x90 cm, 80x90x80 cm, 90x80x90 cm eller 70x165 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus hvid universal brusestang i aluminium - Ø20 mm - 80x80 cm, 90x90 cm, 80x90x80 cm, 90x80x90 cm eller 70x165 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk158,45 kr158,45 krKøb
2MaintainIt162,5 kr162,5 krKøb
3WATTOO.DK178 kr178 krKøb
4CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus hvid universal brusestang i aluminium - Ø20 mm - 80x80 cm, 90x90 cm, 80x90x80 cm, 90x80x90 cm eller 70x165 cm

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus hvid universal brusestang i aluminium - Ø20 mm - 80x80 cm, 90x90 cm, 80x90x80 cm, 90x80x90 cm eller 70x165 cm i 50 dage. Laveste pris i perioden er 126,93 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 158,45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 158,45 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Csslr Plus hvid universal brusestang i aluminium - Ø20 mm - 80x80 cm, 90x90 cm, 80x90x80 cm, 90x80x90 cm eller 70x165 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Csslr Plus hvid universal brusestang i aluminium - Ø20 mm - 80x80 cm, 90x90 cm, 80x90x80 cm, 90x80x90 cm eller 70x165 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026158,45 kr9,45 kr (6%)
24. maj 2026149 kr9,45 kr (6%)
23. maj 2026158,45 kr9,45 kr (6%)
21. maj 2026149 kr17,99 kr (14%)
16. apr. 2026131,01 kr4,08 kr (3%)
15. apr. 2026126,93 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret