Gå til hovedindhold

Solar Plus Csslr Plus antibakteriel krom bruseslange i længde 2000 mm med 1/2 omløber og 1/2 konus - Silverflex design og anti twist funktion

Solar PlusTilbehør til bruserEAN: 5705158970797
Pris fra 58,66 krtil 65,45 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6,79 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57,97 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Csslr Plus antibakteriel krom bruseslange i længde 2000 mm med 1/2 omløber og 1/2 konus - Silverflex design og anti twist funktion og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58.66 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krom Bruseslange 1/2" X 1/2" 2000Mm
58,66 kr
Til butik
Krom Bruseslange 1/2" X 1/2" 2000Mm billede

Produktinformation

Solar Plus antibakteriel krom bruseslange i længde 2000 mm med 1/2" omløber og 1/2" konus - Silverflex design og anti twist funktion Søgetermer: 0802033796 - 738035-104 - 838005104 - 5705158970797

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5705158970797
Varenr.: 8810592436561
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus antibakteriel krom bruseslange i længde 2000 mm med 1/2 omløber og 1/2 konus - Silverflex design og anti twist funktion
60 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krom bruseslange 1/2" x 1/2" 2000mm
61,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KROM BRUSESLANGE 1/2" X 1/2" 2000MM
65,45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus antibakteriel krom bruseslange i længde 2000 mm med 1/2 omløber og 1/2 konus - Silverflex design og anti twist funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus antibakteriel krom bruseslange i længde 2000 mm med 1/2 omløber og 1/2 konus - Silverflex design og anti twist funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk58,66 kr58,66 krKøb
2CS MEGASTORE DK60 kr99 krKøb
3MaintainIt61,25 kr61,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN65,45 kr65,45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus antibakteriel krom bruseslange i længde 2000 mm med 1/2 omløber og 1/2 konus - Silverflex design og anti twist funktion

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus antibakteriel krom bruseslange i længde 2000 mm med 1/2 omløber og 1/2 konus - Silverflex design og anti twist funktion i 171 dage. Laveste pris i perioden er 57,75 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 64,68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 58,66 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Csslr Plus antibakteriel krom bruseslange i længde 2000 mm med 1/2 omløber og 1/2 konus - Silverflex design og anti twist funktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Csslr Plus antibakteriel krom bruseslange i længde 2000 mm med 1/2 omløber og 1/2 konus - Silverflex design og anti twist funktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202658,66 kr1,34 kr (2%)
31. maj 202660 kr1,34 kr (2%)
20. maj 202658,66 kr1,34 kr (2%)
19. maj 202660 kr1,34 kr (2%)
26. apr. 202658,66 kr
14. apr. 202657,97 kr2,03 kr (3%)
13. apr. 202660 kr2,03 kr (4%)
21. mar. 202657,97 kr2,03 kr (3%)
11. mar. 202660 kr4,68 kr (7%)
10. mar. 202664,68 kr4,68 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret