Gå til hovedindhold

Crucial - DDR5 - modul - 32 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1,1 V - ikke bufferet - ikke-ECC

CrucialRAMEAN: 0649528906533
Pris fra 2.333 krtil 2.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 416 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.224 kr 6. maj

Sammenlign priser på Crucial - DDR5 - modul - 32 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1,1 V - ikke bufferet - ikke-ECC og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2333 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Crucial DDR5 32GB 4800MHz CL40 Ikke-ECC SO-DIMM 262-PIN
2.333 kr
Til butik
Crucial DDR5 32GB 4800MHz CL40 Ikke-ECC SO-DIMM 262-PIN billede

Produktinformation

Crucial - DDR5 - modul - 32 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MT/s / PC5-38400 - CL40 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Mærke: Crucial
Artikel nr.: CT32G48C40S5
EAN: 0649528906533
Varenr.: 1000450649
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Crucial - DDR5 - modul - 32 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1,1 V - ikke bufferet - ikke-ECC
2.425 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM DDR5 til bærbar - Crucial 32 GB 4800 MHz CL40 SO-DIMM
-4%2.699 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RAM DDR5 til bærbar - Crucial 32 GB 4800 MHz CL40 SO-DIMM billede

Produktinformation

Crucial - DDR5 - modul - 32 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MT/s / PC5-38400 - CL40 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECCGenereltKapacitet: 32 GBOpgraderingstype: GeneriskHukommelseDataintegritetskontrol: Ikke-ECCEgenskaber: Dual rank, ikke bufferetHastighed: 4800 MT/s (PC5-38400)Model: SO DIMM 262-PINOrganisering af chips: X8Søgetids Timinger: CL40Spænding: 1.1 VTeknologi: DDR5 SDRAMType: DRAM hukommelsesmodulProducentgarantiService & Support: Begrænset livtidsgaranti (Tyskland - 10 år)...

Produktspecifikationer

Mærke: Crucial
Kategori: RAM
Vægt: 0.02g
EAN: 0649528906533
Varenr.: 1864458
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM DDR5 til bærbar - Crucial 32 GB 4800 MHz CL40 SO-DIMM
-4%2.719 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Crucial DDR5 32GB 4800MHz CL40 Ikke-ECC SO-DIMM 262-PIN
2.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crucial - DDR5 - modul - 32 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1,1 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crucial - DDR5 - modul - 32 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1,1 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.333 kr2.333 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.425 kr2.425 krKøb
3Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
4Vivas DK2.719 kr2.788 krKøb
5Ultrashop2.749 kr2.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Crucial - DDR5 - modul - 32 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1,1 V - ikke bufferet - ikke-ECC

PriceData har fulgt prisen på Crucial - DDR5 - modul - 32 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1,1 V - ikke bufferet - ikke-ECC i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.224 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 2.801 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.513 kr.

Den nuværende pris på 2.333 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Crucial - DDR5 - modul - 32 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1,1 V - ikke bufferet - ikke-ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Crucial - DDR5 - modul - 32 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1,1 V - ikke bufferet - ikke-ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.333 kr302 kr (11%)
29. maj 20262.635 kr12 kr (0%)
28. maj 20262.647 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.648 kr12 kr (0%)
25. maj 20262.660 kr12 kr (0%)
24. maj 20262.672 kr118 kr (5%)
23. maj 20262.554 kr221 kr (9%)
20. maj 20262.333 kr394,18 kr (14%)
18. maj 20262.727,18 kr13,45 kr (0%)
16. maj 20262.713,73 kr14,73 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret