Gå til hovedindhold

Crucial - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

CrucialRAMEAN: 0649528903600
Pris fra 984 krtil 1.259 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 964 kr 7. maj

Sammenlign priser på Crucial - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 984 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Crucial DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
984 kr
Til butik
Crucial DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Crucial - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Mærke: Crucial
Artikel nr.: CT16G4SFRA32A
EAN: 0649528903600
Varenr.: 996076651
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Crucial - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC
1.022 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Crucial DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.084 kr
Til butik
Crucial DDR4  16GB 3200MHz CL22  Ikke-ECC SO-DIMM  260-PIN billede

Produktinformation

Data Integrity Check: Non ECC, Features: Unbuffered, Form factor: SO DIMM 260-pin, Speed: 3200 MHz (PC4-25600), Capacity: 16 GB, Module Configuration: 2048 x 64, Service and support: Limited lifetime warranty (Germany - 10 years), Voltage: 1.2 V, Technology: DDR4 SD, RAM Type: DRAM memory module, Upgrade type: Generic, Access time timing: CL22 (22-22-22).

Produktspecifikationer

Mærke: Crucial
Kategori: DDR4 SoDimm
EAN: 0649528903600
Varenr.: C63146
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar - Crucial DDR4 16 GB 3200 MHz CL22 SO-DIMM
-16%1.129 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar - Crucial DDR4 16 GB 3200 MHz CL22 SO-DIMM
-16%1.149 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Crucial DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crucial - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crucial - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK984 kr984 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.022 kr1.022 krKøb
3Teknikproffset DK1.084 kr1.133 krKøb
4Boligcenter DK1.129 kr1.129 krKøb
5Vivas DK1.149 kr1.218 krKøb
6Ultrashop1.259 kr1.259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Crucial - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

PriceData har fulgt prisen på Crucial - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC i 184 dage. Laveste pris i perioden er 809 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.061 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 997 kr.

Den nuværende pris på 984 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Crucial - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Crucial - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026984 kr2 kr (0%)
23. maj 2026982 kr17 kr (2%)
22. maj 2026999 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.007 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.016 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.025 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.034 kr10 kr (1%)
17. maj 20261.044 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.043 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.052 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret