Gå til hovedindhold

Creative Pebble X Plus - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - 15 Watt (Total) - sort

CreativeHøjttalereEAN: 5390660196164
Pris fra 752 krtil 1.109 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 357 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Creative Pebble X Plus - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - 15 Watt (Total) - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 752 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creative Pebble X Plus 2.1-kanal Højttalersystem Sort
752 kr
Til butik
Creative Pebble X Plus 2.1-kanal Højttalersystem Sort billede

Produktinformation

Creative Pebble X Plus - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - 15 watt (Total) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 51MF0495AA000
EAN: 5390660196164
Varenr.: 1002753792
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Pebble X Plus - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - 15 Watt (Total) - sort
830 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC højttalere Creative Pebble X Plus 2.1-kanal - sort
-24%869 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC højttalere Creative Pebble X Plus 2.1-kanal - sort billede

Produktinformation

Creative Pebble X Plus - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - 15 Watt (Total) - sortGenereltEgenskaber: Sound Blaster Acoustic Engine-teknologiBassFlex-teknologiDialog+ teknologiFås i farverne: SortLys: RGB-belysningProdukttype: Højttalersystem - til PC - 2.1-kanalHøjttalersystemBluetooth audiocodec: SBCBluetooth-profiler: Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Forstærker: IntegreretFrekvensrespons: 45 - 20000 HzHøjttalertype: AktivInterface: Bluetooth 5.3Kontroller: LydstyrkeBluetooth-kildelystilstandLøbende strøm for audiosystem (Samlet): 15 WattMedietype: 2 højttalere, subwooferSignalstøjforhold: 93 dBSpidsstrøm for audiosystem (Samlet): 30 WattTransmissionsområde: 10 mHøjttalersystemdetaljerDriverdetaljer: Højttaler for satellit: full-range driver - 2.75"Driverdetaljer (2. højttaler): Subwoofer: subwoofer-driver - 3.5" - dual passive radiatorerHøjttalere inkluderet: 2 x højttaler for satellit | 1 x subwooferTilslutningerForbindelsestype: Lydindgang (35 mm stereo mini jack) | USB (24 pin USB-C) | Hovedtelefoner (mini-telefon 35 mm4-polet) | Mikrofon (mini-telefon 35 mm3-polet) | USB-C med ...

Produktspecifikationer

Kategori: PC højtalere
Vægt: 3.68g
EAN: 5390660196164
Varenr.: 1808480
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC højttalere Creative Pebble X Plus 2.1-kanal - sort
-23%889 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Pebble X Plus - 2.1 Kanal
891 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Pebble X Plus 2.1-kanal Højttalersystem Sort
959 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Creative Pebble X Plus 2.1 USB-C-computerhøjttalere
1.109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Pebble X Plus - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - 15 Watt (Total) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Pebble X Plus - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - 15 Watt (Total) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK752 kr752 krKøb
2CS MEGASTORE DK830 kr869 krKøb
3Boligcenter DK869 kr869 krKøb
4Vivas DK889 kr958 krKøb
5Proshop DK891 kr930 krKøb
6Ultrashop959 kr959 krKøb
7Teknikproffset DK1.109 kr1.178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Pebble X Plus - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - 15 Watt (Total) - sort

PriceData har fulgt prisen på Creative Pebble X Plus - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - 15 Watt (Total) - sort i 147 dage. Laveste pris i perioden er 752 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 973 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 859 kr.

Den nuværende pris på 752 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Creative Pebble X Plus - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - 15 Watt (Total) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Creative Pebble X Plus - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - trådløs - Bluetooth - 15 Watt (Total) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026752 kr77 kr (9%)
14. maj 2026829 kr6 kr (1%)
13. maj 2026835 kr7 kr (1%)
12. maj 2026842 kr10 kr (1%)
11. maj 2026832 kr7 kr (1%)
10. maj 2026839 kr27 kr (3%)
9. maj 2026812 kr6 kr (1%)
8. maj 2026818 kr6 kr (1%)
7. maj 2026824 kr8 kr (1%)
6. maj 2026832 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret