Gå til hovedindhold

Creative Pebble V3 - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 8 Watt (Total) - sort

CreativeHøjttalereEAN: 5390660193965
Pris fra 240 krtil 349 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Creative Pebble V3 - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 8 Watt (Total) - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Pebble V3 - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 8 Watt (Total) - sort
240 kr
Til butik
Creative Pebble V3 - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 8 Watt (Total) - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Creative
Kategori: Højttalere PC
Farve: 3
Artikel nr.: 51MF1700AA000
EAN: 5390660193965
Varenr.: 9707406
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creative Pebble V3 2.0-kanal Højttalere Sort
249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC højttalere Creative Pebble V3 2.0 - sort, Bluetooth/USB
-16%309 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC højttalere Creative Pebble V3 2.0 - sort, Bluetooth/USB billede

Produktinformation

Creative Pebble V3 - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 8 Watt (Total) - sortGenereltFås i farverne: SortIndelukkedesign: Passiv radiatorProdukttype: Højttalere - til PC - 2.0-kanalHøjttalersystemForstærker: IntegreretFrekvensrespons: 100 - 17000 HzGrænsefladetype: USBHøjttalertype: AktivInterface: Bluetooth 5.0Løbende strøm for audiosystem (Samlet): 8 WattMedietype: 2 højttalereSignalstøjforhold: 75 dBSpidsstrøm for audiosystem (Samlet): 16 WattHøjttalersystemdetaljerDriverdetaljer: Højttaler: 2 x full-range driver - 2.25"TilslutningerForbindelsestype: Lydindgang (3,5 mm stereo mini jack) | USB (USB Type-C)DiverseUdstyr inkluderet: USB-C til USB-A omformerEffektStrømkilde: USBMål og vægtDimensioner (B x D x H) / Vægt detaljer: Højttaler for venstre kanal: 12.3 cm x 12 cm x 11.8 cm / 310 g | Højttaler for højre kanal: 12.3 cm x 12 cm x 11.8 cm / 360 gProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 1 årMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 45 °CMin. drifts...

Produktspecifikationer

Kategori: PC højtalere
Vægt: 0.92g
EAN: 5390660193965
Varenr.: 1812381
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC højttalere Creative Pebble V3 2.0 - sort, Bluetooth/USB
-15%329 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Creative Pebble V3 2.0 USB-C-højttalere med Bluetooth 5.0, sort
331 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Pebble V3 2.0-kanal Højttalere Sort
349 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Pebble V3 - Black - Bluetooth - 2.0 Kanal - Sort
349 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Creative Pebble V3 Speakers Sort
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Pebble V3 - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 8 Watt (Total) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Pebble V3 - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 8 Watt (Total) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK240 kr279 krKøb
2CompuMail DK249 kr249 krKøb
3Boligcenter DK309 kr309 krKøb
4Vivas DK329 kr398 krKøb
5Teknikproffset DK331 kr390 krKøb
6Ultrashop349 kr349 krKøb
7Proshop DK349 kr388 krKøb
8Dustin DK349 kr435,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Pebble V3 - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 8 Watt (Total) - sort

PriceData har fulgt prisen på Creative Pebble V3 - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 8 Watt (Total) - sort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 247 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Creative Pebble V3 - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 8 Watt (Total) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Creative Pebble V3 - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 8 Watt (Total) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026240 kr8 kr (3%)
5. maj 2026248 kr8 kr (3%)
25. apr. 2026240 kr4 kr (2%)
20. apr. 2026244 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026240 kr4 kr (2%)
13. apr. 2026244 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026245 kr3 kr (1%)
6. apr. 2026248 kr3 kr (1%)
27. mar. 2026245 kr3 kr (1%)
17. mar. 2026248 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret