Gå til hovedindhold

Bloomingville Creative Collection - Fili Fiske Vase - Hvid - Stentøj - H 19 Cm

BloomingvilleVaserEAN: 5711173330720
Pris fra 239 krtil 299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 218 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Creative Collection - Fili Fiske Vase - Hvid - Stentøj - H 19 Cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CREATIVE COLLECTION Fili Vase, Hvid, Stentøj
239 kr
Til butik
CREATIVE COLLECTION Fili Vase, Hvid, Stentøj billede

Produktspecifikationer

Kategori: Vaser
Farve: 2
Artikel nr.: 82061387
EAN: 5711173330720
Varenr.: 25382435
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Collection - Fili Fiske Vase - Hvid - Stentøj - H 19 Cm
239,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Fili Vase, Hvid, Stentøj, D17xH19 cm
-22%250 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Fili Vase, Hvid, Stentøj, D17xH19 cm billede

Produktinformation

Fili Vasen fra Creative Collection er lavet af stentøj i en hvid farve. Inspireret af havet forestiller vasen tre fisk, som et humoristisk og karakteristisk element til enhver indretning. Dekorativ både med og uden blomster.

Produktspecifikationer

Farve: Hvid
EAN: 5711173330720
Varenr.: BLO82061387
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Vase hvid fisk "Fili" - Bloomingville H: 19
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Collection - Fili Fiske Vase - Hvid - Stentøj - H 19 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Collection - Fili Fiske Vase - Hvid - Stentøj - H 19 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK239 kr278 krKøb
2Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
3Rikki Tikki Shop250 kr250 krKøb
4Mostersskur.dk299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Collection - Fili Fiske Vase - Hvid - Stentøj - H 19 Cm

PriceData har fulgt prisen på Creative Collection - Fili Fiske Vase - Hvid - Stentøj - H 19 Cm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 218 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Creative Collection - Fili Fiske Vase - Hvid - Stentøj - H 19 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Creative Collection - Fili Fiske Vase - Hvid - Stentøj - H 19 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026239 kr
29. maj 2026239,95 kr
27. maj 2026239 kr
25. maj 2026239,95 kr
23. maj 2026239 kr
22. maj 2026239,95 kr
17. maj 2026239 kr
15. maj 2026239,95 kr
14. maj 2026239 kr11 kr (4%)
13. maj 2026250 kr11 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret