Gå til hovedindhold

Bloomingville Creative Collection - Limone Vase Yellow Stoneware (82058576)

BloomingvilleVaserEAN: 5711173314959
Pris fra 374 krtil 529 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 1. maj

Sammenlign priser på Bloomingville Creative Collection - Limone Vase Yellow Stoneware (82058576) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 374 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CREATIVE COLLECTION Limone Vase, Gul, Stentøj
374 kr
Til butik
CREATIVE COLLECTION Limone Vase, Gul, Stentøj billede

Produktspecifikationer

Kategori: Vaser
Farve: 2
Artikel nr.: 82058576
EAN: 5711173314959
Varenr.: 25022676
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Creative Collection - Limone Vase Yellow Stoneware (82058576)
374 kr
Til butik
Bloomingville Creative Collection - Limone Vase Yellow Stoneware (82058576) billede

Produktinformation

Limone Vasen fra Creative Collection er lavet af stentøj i en varm gul farve. Dekoreret med fine citroner. Brug den til friske blomster og som blikfang i stuen. Farvevariationer kan forekomme, da hver vase er dekoreret i hånden.D22xH22 cm

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 82058576
EAN: 5711173314959
Varenr.: 3300677
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Limone vase Ø22 cm Gul
-25%399 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Collection - Limone Citron Vase - Gul - Stentøj - H 22 Cm
409,95 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Vase m/ citroner "Limone" - Bloomingville H: 22
529 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Limone Vase, Gul, Stentøj, D22xH22 cm
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Creative Collection - Limone Vase Yellow Stoneware (82058576) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Creative Collection - Limone Vase Yellow Stoneware (82058576) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK374 kr413 krKøb
2Proshop DK374 kr413 krKøb
3KitchenTime DK399 kr448 krKøb
4Gucca.dk409,95 kr409,95 krKøb
5Mostersskur.dk529 kr529 krKøb
6Rikki Tikki Shop529 kr529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville Creative Collection - Limone Vase Yellow Stoneware (82058576)

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville Creative Collection - Limone Vase Yellow Stoneware (82058576) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 376 kr.

Den nuværende pris på 374 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Bloomingville Creative Collection - Limone Vase Yellow Stoneware (82058576). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Bloomingville Creative Collection - Limone Vase Yellow Stoneware (82058576) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026374 kr15 kr (4%)
13. maj 2026389 kr10 kr (3%)
12. maj 2026379 kr10 kr (3%)
1. maj 2026369 kr5 kr (1%)
30. apr. 2026374 kr5 kr (1%)
26. apr. 2026369 kr5 kr (1%)
25. apr. 2026374 kr25 kr (6%)
21. apr. 2026399 kr10 kr (3%)
18. apr. 2026389 kr7,32 kr (2%)
17. apr. 2026396,32 kr22,32 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret