Gå til hovedindhold

Creativ Company DIY Kit Håndarbejdssæt - Smykker til børn (977686)

Creativ CompanyHåndarbejde og hobbyEAN: 5712854701129
Pris fra 146,95 krtil 168 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 21,05 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129,95 kr 14. apr.

Sammenlign priser på DIY Kit Håndarbejdssæt - Smykker til børn (977686) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
DIY Kit Smykker Børn, ass. farver, 1 pk.
-28%146,95 kr
Før 205 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DIY Kit Smykker Børn, ass. farver, 1 pk. billede

Produktinformation

Med dette kit kan børn lave farverige smykker af smykkeler og flotte, farverige perler. Indeholder alle de materialer I skal bruge, og al den vejledning I behøver Features: Colour: light pink;dark pink;purple;turquoise;white Amount: 1 pack

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: DIY Kit Smykker
EAN: 5712854701129
Varenr.: 5712854701129
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creativ Company DIY Craft Kit Jewellery Clay Kids
154 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DIY Kit Håndarbejdssæt - Smykker til børn (977686)
168 kr
Til butik
DIY Kit Håndarbejdssæt - Smykker til børn (977686) billede

Produktinformation

Indhold: Plastikperler, figurperler, rocailleperler, elastiksnor, lim, runde udstikkere, stjerneudstikkere, små udstikkere, dobbeltklæbende tape, pandebånd, smykkeler. Med dette sæt kan børn lave farverige smykker af Fine clay polymer og lyse, smukke perler. Sættet indeholder alle de materialer og instruktioner, du har brug for. Hvis dine børn drømmer om at blive smykkedesignere, så er dette sæt ideelt. Takket være det bløde og fleksible polymerler er det supernemt at forme sine egne smykkeperler i både runde og stjerneformede former. Når perlerne er hærdet i ovnen, kan børnene gå i gang med at lave armbånd, halskæder og hårbånd i lige den stil, de har lyst til. Det er kun fantasien, der sætter grænser, når man er smykkedesigner - bland og match de forskellige perler for at skabe personlige perlesmykker i de fineste pastelfarver. Du kan også prøve at blande ler i forskellige farver og skabe perler med marmoreringseffekter, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: DIY Kit
Kategori: DIY Kit
EAN: 5712854701129
Varenr.: C89683

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIY Kit Håndarbejdssæt - Smykker til børn (977686) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIY Kit Håndarbejdssæt - Smykker til børn (977686) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby146,95 kr146,95 krKøb
2Proshop DK154 kr193 krKøb
3Teknikproffset DK168 kr217 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIY Kit Håndarbejdssæt - Smykker til børn (977686)

PriceData har fulgt prisen på DIY Kit Håndarbejdssæt - Smykker til børn (977686) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 146,95 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for DIY Kit Håndarbejdssæt - Smykker til børn (977686). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for DIY Kit Håndarbejdssæt - Smykker til børn (977686) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026146,95 kr3 kr (2%)
15. maj 2026149,95 kr3 kr (2%)
10. maj 2026146,95 kr3 kr (2%)
9. maj 2026149,95 kr3 kr (2%)
8. maj 2026146,95 kr17 kr (13%)
14. apr. 2026129,95 kr17 kr (12%)
13. apr. 2026146,95 kr17 kr (13%)
28. mar. 2026129,95 kr17 kr (12%)
17. mar. 2026146,95 kr8,95 kr (6%)
13. mar. 2026138 kr10 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret