Gå til hovedindhold

Creativ Company DIY Kit Starter Craft Kit Jewellery Classic perler (970856)

Creativ CompanyHåndarbejde og hobbyEAN: 5712854587099
Pris fra 260,95 krtil 329,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 240 kr 13. mar.

Sammenlign priser på DIY Kit Starter Craft Kit Jewellery Classic perler (970856) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Start DIY Kit Smykker Klassiske Perler, 1 pk.
-22%260,95 kr
Før 335 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Start DIY Kit Smykker Klassiske Perler, 1 pk. billede

Produktinformation

Med dette kit kan du lære at lave smykker. Indeholder alle de materialer du skal bruge, og al den vejledning du behøver Features: Amount: 1 pack

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: DIY Kit Smykker
EAN: 5712854587099
Varenr.: 5712854587099
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creativ Company Starter Craft Kit Jewellery Classic beads
261 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DIY Kit Starter Craft Kit Jewellery Classic perler (970856)
270 kr
Til butik
DIY Kit Starter Craft Kit Jewellery Classic perler (970856) billede

Produktinformation

Indhold: Ferskvandsperler, glasperler, rocaille-frøperler, smykkestartsæt, fransk øresnegl, ørering med kæde, knappenåle, krympeperlerør, makramésnor, smykkenål, universaltang, rundnæsetang, wirecutter. Lær at lave smykker med dette sæt. Indeholder alle de materialer og instruktioner, du har brug for. Hvis du vil lære at lave dine egne smykker, er dette Starter Craft Kit perfekt. Lær at væve med dette træningssæt, som indeholder alt, hvad du skal bruge for at komme i gang. Scan QR-koden og bliv introduceret til vores læringsunivers fyldt med videoer, der er klar til at guide dig. Du lærer forskellige grundelementer og teknikker inden for smykkefremstilling, og til sidst har du to par øreringe, ti perlearmbånd eller halskæder med lås og to armbånd med knudelås. Gennem vores videoer lærer du fire forskellige teknikker, og resultatet bliver smukke øreringe, halskæder og armbånd i sarte farver. Sættet giver dig en grundlæggende viden om smykkefremstilling, så du kan kaste dig ud i andre kreative smykkeprojekter på egen hånd. Vores sæt er derfor perfekte til dig, der gerne vil lære det populære håndværk, men som endnu ikke er kommet i gang, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: DIY Kit
Kategori: DIY Kit
EAN: 5712854587099
Varenr.: D31296
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Start DIY Kit Smykker Klassiske Perler
329,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIY Kit Starter Craft Kit Jewellery Classic perler (970856) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIY Kit Starter Craft Kit Jewellery Classic perler (970856) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby260,95 kr260,95 krKøb
2Proshop DK261 kr300 krKøb
3Teknikproffset DK270 kr319 krKøb
4Legekæden329,95 kr329,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIY Kit Starter Craft Kit Jewellery Classic perler (970856)

PriceData har fulgt prisen på DIY Kit Starter Craft Kit Jewellery Classic perler (970856) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 204 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 329,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 252 kr.

Den nuværende pris på 260,95 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for DIY Kit Starter Craft Kit Jewellery Classic perler (970856). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for DIY Kit Starter Craft Kit Jewellery Classic perler (970856) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026260,95 kr1 kr (0%)
20. maj 2026259,95 kr1 kr (0%)
16. maj 2026260,95 kr
15. maj 2026261 kr
10. maj 2026260,95 kr
9. maj 2026261 kr
7. maj 2026260,95 kr
5. maj 2026261 kr1,05 kr (0%)
26. apr. 2026259,95 kr4 kr (2%)
5. apr. 2026255,95 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret