Gå til hovedindhold

creativ company DIY Kit Mini Craft Kit - Smykker - Bjergkrystalarmbånd (977692)

creativ companyHåndarbejde og hobbyEAN: 5712854701242
Pris fra 54,95 krtil 70 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15,05 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 51,95 kr 5. apr.

Sammenlign priser på DIY Kit Mini Craft Kit - Smykker - Bjergkrystalarmbånd (977692) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Mini DIY Kit Smykker, Bjergkrystalarmbånd, 1 pk.
-23%54,95 kr
Før 70,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mini DIY Kit Smykker, Bjergkrystalarmbånd, 1 pk. billede

Produktinformation

Med dette kit kan du lave smykker med ægte krystaller, som symboliserer unikke egenskaber og energier. Læs mere om den enkelte krystals betydning på det medfølgende kort. Det eneste, du selv skal have klar, er en bidetang, en rundtang og en fladtang Fea...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: DIY Kit Smykker
EAN: 5712854701242
Varenr.: 5712854701242
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mini Diy Kit Smykker - Bjergkrystalarmbånd
59,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DIY Kit Mini Craft Kit - Smykker - Bjergkrystalarmbånd (977692)
70 kr
Til butik
DIY Kit Mini Craft Kit - Smykker - Bjergkrystalarmbånd (977692) billede

Produktinformation

Indhold: Bjergkrystal, rocaille-frøperler, karabinhager, krympeperler, krympedæksler, o-ringe, smykketråd, øjennål, kæde. Med dette sæt kan du lave smykker med ægte krystaller, som symboliserer unikke egenskaber og energier. Læs mere om hver krystals betydning på det medfølgende kort. Det eneste, du skal forberede på forhånd, er en skæretang, en rundtang og en fladtang. Hvis du drømmer om smukke og meningsfulde smykker, er dette sæt perfekt til dig. Her kan du bruge ægte krystaller til at skabe smykker, som ikke bare er stilfulde, men som også har en dyb og inspirerende betydning. Hver krystal er nøje udvalgt for sine unikke egenskaber og symbolik - og på det lille kort i sættet kan du læse mere om deres forskellige styrker. Vigtigt: Krystaller er naturlige og varierer derfor i størrelse, form og farve. De forskellige krystallers betydning: . Aventurin: Glæde / Energi / Livslyst, Repræsenterer kærlighed og lethed og bringer held og lykke. Den stimulerer følelsen af det, vi ønsker, og gør det lettere for os at manifestere det. Når følelsen aktiveres, bliver den også den energi, du ønsker at sende ud i universet, Honning-calcit: Håb / glæde / positivitet, Calcit er en glædessten, der giver håb for fremtiden og styrker din tro på, at alting har en mening. Den hjælper dig med at få en dybere forbindelse til din spiritualitet og vender negative tanker til positive, Bjergkrystal: Healing / Styrke / Klarhed, Bjergkrystal står for styrke og kraft og siges at bringe stjernernes energi ind i sjælen. Den har længe symboliseret menneskelig vækst fra det ubevidste til det bevidste, fra tvetydighed til klarhed. Den skaber harmoni og indsigt, giver overblik og styrker vores evne til at lytte indad. Det er et meget præcist redskab til at forstærke energierne omkring os, Tigerens øje: Fokus / Perspektiv / Handlekraft, Tigerøje er en enormt kraftfuld krystal, der giver dig handlekraft og leder dig fremad som kompasset i dit liv. Den giver dig fokus, koncentration og opmærksomhed og leder dig mod dit mål. Den kan også bruges til at forebygge bekymringer og giver dig styrke til at komme videre. Den giver dig større klarhed og overblik, så du kan slippe af med al tvivl, Rosenkvarts: Balance / Kærlighed / Beroligende energi, Den giver en guddommelig kærlighedsenergi, skaber stabilitet og er beroligende. Den afbalancerer yin og yang og er en af de krystaller, alle bør have i deres samling, da den afbalancerer hjertecentret. Dens vibrationer er blide og kærlige, og den absorberer negativ energi. Den bringer fred og hjælper dig med at tilgive, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: DIY Kit
Kategori: DIY Kit
EAN: 5712854701242
Varenr.: C89676

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIY Kit Mini Craft Kit - Smykker - Bjergkrystalarmbånd (977692) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIY Kit Mini Craft Kit - Smykker - Bjergkrystalarmbånd (977692) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby54,95 kr54,95 krKøb
2Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
3Teknikproffset DK70 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIY Kit Mini Craft Kit - Smykker - Bjergkrystalarmbånd (977692)

PriceData har fulgt prisen på DIY Kit Mini Craft Kit - Smykker - Bjergkrystalarmbånd (977692) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 51,95 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 69,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 54,95 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for DIY Kit Mini Craft Kit - Smykker - Bjergkrystalarmbånd (977692). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for DIY Kit Mini Craft Kit - Smykker - Bjergkrystalarmbånd (977692) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202654,95 kr6 kr (10%)
19. maj 202660,95 kr5 kr (9%)
16. maj 202655,95 kr4 kr (7%)
15. maj 202659,95 kr4 kr (7%)
10. maj 202655,95 kr4 kr (7%)
9. maj 202659,95 kr4 kr (7%)
7. maj 202655,95 kr4 kr (7%)
16. apr. 202659,95 kr4 kr (7%)
13. apr. 202655,95 kr4 kr (8%)
5. apr. 202651,95 kr8 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret