Gå til hovedindhold

Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh32gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 32 Gb 2 X 16 Gb Ddr4 3200 Mhz 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

CorsairRAMEAN: 0840006632092
Pris fra 1.429 krtil 2.490 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.061 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh32gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 32 Gb 2 X 16 Gb Ddr4 3200 Mhz 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1429 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Corsair 2E3200C16 Memory Module 32 Gb
1.429 kr
Til butik
Corsair 2E3200C16 Memory Module 32 Gb billede

Produktinformation

Corsair 2E3200C16 Memory Module 32 Gb Opgrader din computers ydeevne med Corsair 2E3200C16 hukommelsesmodul. Med en kapacitet på 32 GB, tilbyder dette DDR4 RAM-modul høj hastighed og pålidelighed, hvilket gør det ideelt til gaming, multitasking og kræve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: RAM
EAN: 0840006632092
Varenr.: 97523
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Vengeance DDR4 32GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
2.112 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DDR4 32GB PC 3200 CL16 CORSAIR KIT (2x16GB) Vengeance RGB
2.112 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh32gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 32 Gb 2 X 16 Gb Ddr4 3200 Mhz 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
2.299 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CORSAIR Vengeance DDR4 32GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
2.354 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Vengeance RGB PRO SL DDR4-3200 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort med RGB
2.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh32gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 32 Gb 2 X 16 Gb Ddr4 3200 Mhz 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh32gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 32 Gb 2 X 16 Gb Ddr4 3200 Mhz 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.429 kr1.429 krKøb
2CompuMail DK2.112 kr2.112 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.112 kr2.112 krKøb
4Dustin DK2.299 kr2.385,25 krKøb
5Geekd2.354 kr2.354 krKøb
6Proshop DK2.490 kr2.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh32gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 32 Gb 2 X 16 Gb Ddr4 3200 Mhz 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

PriceData har fulgt prisen på Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh32gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 32 Gb 2 X 16 Gb Ddr4 3200 Mhz 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.427 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 2.233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.729 kr.

Den nuværende pris på 1.429 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh32gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 32 Gb 2 X 16 Gb Ddr4 3200 Mhz 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh32gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 32 Gb 2 X 16 Gb Ddr4 3200 Mhz 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.429 kr664 kr (32%)
24. maj 20262.093 kr664 kr (46%)
20. maj 20261.429 kr678 kr (32%)
19. maj 20262.107 kr46 kr (2%)
18. maj 20262.061 kr632 kr (44%)
16. maj 20261.429 kr632 kr (31%)
15. maj 20262.061 kr632 kr (44%)
28. apr. 20261.429 kr667 kr (32%)
27. apr. 20262.096 kr667 kr (47%)
24. apr. 20261.429 kr700 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret