Gå til hovedindhold

Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh16gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 16 Gb 2 X 8 Gb Ddr4 3200 Mhz 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

CorsairRAMEAN: 0840006632009
Pris fra 1.203 krtil 1.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 196 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.187 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh16gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 16 Gb 2 X 8 Gb Ddr4 3200 Mhz 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1203 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
1.203 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC billede

Produktinformation

CORSAIR Vengeance RGB PRO SL - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CMH16GX4M2E3200C16
EAN: 0840006632009
Varenr.: 998117824
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DDR4 16GB PC 3200 CL16 CORSAIR KIT (2x8GB) Vengeance RGB
1.203 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh16gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 16 Gb 2 X 8 Gb Ddr4 3200 Mhz 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
-0%1.286 kr
Før 1.286,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh16gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 16 Gb 2 X 8 Gb Ddr4 3200 Mhz 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm billede

Produktinformation

16 GB kit, 2 x 8 GB dual-channel forbedrer multitasking og arbejdsbelastninger 3200 MHz DDR4 med CL16 leverer responsiv systemydelse Intel XMP 2.0-support gør det nemt at opnå optimerede hastigheder Integreret køleplade holder hukommelsen stabil under tung belastning RGB-bagbelysning giver brugertilpasset belysning uden at påvirke ydeevnen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: DIMM DDR4
Artikel nr.: CMH16GX4M2E3200C16
EAN: 0840006632009
Varenr.: 5011218434
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Vengeance RGB PRO SL DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort med RGB
1.399 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh16gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 16 Gb 2 X 8 Gb Ddr4 3200 Mhz 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh16gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 16 Gb 2 X 8 Gb Ddr4 3200 Mhz 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.203 kr1.203 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.203 kr1.203 krKøb
3Dustin DK1.286 kr1.372,25 krKøb
4Proshop DK1.399 kr1.399 krKøb
5Geekd1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh16gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 16 Gb 2 X 8 Gb Ddr4 3200 Mhz 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

PriceData har fulgt prisen på Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh16gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 16 Gb 2 X 8 Gb Ddr4 3200 Mhz 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm i 140 dage. Laveste pris i perioden er 1.187 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.214 kr.

Den nuværende pris på 1.203 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh16gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 16 Gb 2 X 8 Gb Ddr4 3200 Mhz 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Corsair Vengeance Rgb Pro Cmh16gx4m2e3200c16 Hukommelsesmodul 16 Gb 2 X 8 Gb Ddr4 3200 Mhz 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.203 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.211 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.219 kr16 kr (1%)
24. maj 20261.203 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.211 kr15 kr (1%)
22. maj 20261.196 kr7 kr (1%)
20. maj 20261.203 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.204 kr8 kr (1%)
17. maj 20261.196 kr7 kr (1%)
15. maj 20261.189 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret