Gå til hovedindhold

CORSAIR | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA - Mus - optisk - 6 knapper - kabling - USB

CorsairComputer – tilbehørEAN: 0840006606321
Pris fra 174 krtil 459 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 285 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA - Mus - optisk - 6 knapper - kabling - USB og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair Gaming Harpoon RGB PRO Mus (sort)
174 kr
Til butik
Corsair Gaming Harpoon RGB PRO Mus (sort) billede

Produktinformation

Corsair Gaming Harpoon RGB PRO Mus (sort) - USB, 12000 DPI, 6 programmerbare knapper, RGB belysning, PMW3327 optisk sensor - Spiludstyr Gamingmus

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: CH-9301111-EU
EAN: 0840006606321
Varenr.: 1130465
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Harpoon RGB PRO - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys
194 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA - Mus - optisk - 6 knapper - kabling - USB
216 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Gaming HARPOON RGB PRO FPS/MOBA Optisk Kabling Sort
222 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Harpoon Rgb Pro Usb-a Mus
249 kr
Til butik
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Corsair Gaming Harpoon RGB Pro Gaming Mouse
269 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CORSAIR Gaming HARPOON RGB PRO FPS/MOBA Optisk Kabling Sort Mus - GEEKD.dk
368 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Corsair Harpoon Rgb Pro Mouse
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA - Mus - optisk - 6 knapper - kabling - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA - Mus - optisk - 6 knapper - kabling - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK174 kr174 krKøb
2Proshop DK194 kr233 krKøb
3CS MEGASTORE DK216 kr255 krKøb
4CompuMail DK222 kr222 krKøb
5Dustin DK249 kr335,25 krKøb
6WEBdanes269 kr269 krKøb
7Geekd368 kr368 krKøb
8Ultrashop459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA - Mus - optisk - 6 knapper - kabling - USB

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA - Mus - optisk - 6 knapper - kabling - USB i 167 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 214 kr.

Den nuværende pris på 174 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for CORSAIR | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA - Mus - optisk - 6 knapper - kabling - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for CORSAIR | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA - Mus - optisk - 6 knapper - kabling - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026174 kr25 kr (13%)
28. apr. 2026199 kr15 kr (7%)
22. apr. 2026214 kr3 kr (1%)
21. apr. 2026211 kr22 kr (12%)
2. apr. 2026189 kr25 kr (12%)
1. apr. 2026214 kr10 kr (4%)
31. mar. 2026224 kr10 kr (5%)
29. mar. 2026214 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026215 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026216 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret