Gå til hovedindhold

Logitech® | M705 - Mus - højrehåndet - laser - 7 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206023901
Pris fra 208 krtil 399 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 185 kr 23. maj

Sammenlign priser på Logitech® | M705 - Mus - højrehåndet - laser - 7 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | M705 - Mus - højrehåndet - laser - 7 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)
208 kr
Til butik
Logitech® | M705 - Mus - højrehåndet - laser - 7 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: 910-001949
EAN: 5099206023901
Varenr.: 479682
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech M705 - Trådløs Mus - Grå Sort
269,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech M705 Trådløs Mus
299 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Mus Logitech Marathon M705
299,69 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Logitech Marathon Mouse M705
-6%319 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Logitech Marathon Mouse M705
-6%339 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Wireless Mouse M705, trådløs mus, USB, sort/grå, (910-0019
-13%347 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Logitech Trådløs mus M705
350,53 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech M705 Black Mouse Wireless
379 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LOGITECH LOGITECH M705 Trådløs mus. Sølvfarvet. 910-001949 Modsvarer: N/A
379 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech M705 Rf Trådløst Mus
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | M705 - Mus - højrehåndet - laser - 7 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | M705 - Mus - højrehåndet - laser - 7 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK208 kr247 krKøb
2Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
3Komplett DK299 kr299 krKøb
4Hertels Boresko299,69 kr299,69 krKøb
5Boligcenter DK319 kr319 krKøb
6Vivas DK339 kr418 krKøb
7Teknikproffset DK347 kr396 krKøb
8RedOffice Konpap350,53 kr350,53 krKøb
9Ultrashop379 kr379 krKøb
10InkClub DK379 kr379 krKøb
11Dustin DK399 kr485,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | M705 - Mus - højrehåndet - laser - 7 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | M705 - Mus - højrehåndet - laser - 7 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 185 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 208 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Logitech® | M705 - Mus - højrehåndet - laser - 7 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Logitech® | M705 - Mus - højrehåndet - laser - 7 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026208 kr9 kr (4%)
28. maj 2026217 kr12,57 kr (6%)
27. maj 2026204,43 kr19,43 kr (11%)
23. maj 2026185 kr32 kr (15%)
22. maj 2026217 kr15 kr (7%)
21. maj 2026202 kr15 kr (7%)
20. maj 2026217 kr2 kr (1%)
15. maj 2026215 kr2 kr (1%)
14. maj 2026213 kr4 kr (2%)
13. maj 2026217 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret