Gå til hovedindhold

CORSAIR CX Series CX650 - Strømforsyning (intern) - ATX12V / EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt

Pris fra 369 krtil 619 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR CX Series CX650 - Strømforsyning (intern) - ATX12V / EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair CX650 Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus Bronze certified
-20%369 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair CX650 Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus Bronze certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 2.4 / EPS12V 2.92, 80 plus Bronze, 120mm blæser , aktiv PFC, kabler: 2 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 3 x 5 pins SATA / 2 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 1 x 4+4 pins CPU, semi modulær og sleeved kabler, kabler, farve: sort, 650 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: CP-9020278-EU
EAN: 0840006670896
Varenr.: 3199880
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair CX Series CX650 650 Watt PSU
429 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR CX Series CX650 - Strømforsyning (intern) - ATX12V / EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt
460 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR CX Series CX650 650Watt 80 PLUS Bronze
472 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Corsair CX650 650 W Bronze Strømforsyning
529 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Corsair CX650 ATX strömförsörjning, 650 W.
542 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Cx Series Cx650 650w Atx 80+ Bronze Strømforsyning
549 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning Corsair CX Series CX650 650 W 80 PLUS Bronze
569 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning Corsair CX Series CX650 650 W 80 PLUS Bronze
589 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR CX Series CX650 650Watt 80 PLUS Bronze
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR CX Series CX650 - Strømforsyning (intern) - ATX12V / EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR CX Series CX650 - Strømforsyning (intern) - ATX12V / EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK369 kr369 krKøb
2Komplett DK429 kr429 krKøb
3CS MEGASTORE DK460 kr499 krKøb
4CompuMail DK472 kr472 krKøb
5Av-Cables DK529 kr529 krKøb
6Teknikproffset DK542 kr601 krKøb
7Dustin DK549 kr635,25 krKøb
8Boligcenter DK569 kr569 krKøb
9Vivas DK589 kr658 krKøb
10Ultrashop619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR CX Series CX650 - Strømforsyning (intern) - ATX12V / EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR CX Series CX650 - Strømforsyning (intern) - ATX12V / EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt i 181 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 441 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for CORSAIR CX Series CX650 - Strømforsyning (intern) - ATX12V / EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for CORSAIR CX Series CX650 - Strømforsyning (intern) - ATX12V / EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026369 kr60 kr (14%)
16. maj 2026429 kr13 kr (3%)
4. maj 2026416 kr30 kr (7%)
7. apr. 2026446 kr13 kr (3%)
28. mar. 2026459 kr13 kr (3%)
10. mar. 2026446 kr67 kr (18%)
24. feb. 2026379 kr67 kr (15%)
14. feb. 2026446 kr13 kr (3%)
12. feb. 2026459 kr13 kr (3%)
6. feb. 2026446 kr13 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret