Gå til hovedindhold

Contour Unimouse - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - 7 knapper - kablet - USB

ContourComputer – tilbehørEAN: 0743870001134
Pris fra 658,51 krtil 1.059 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 400,49 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 553,78 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Contour Unimouse - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - 7 knapper - kablet - USB og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 658.51 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour Unimouse - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - 7 knapper - kablet - USB
658,51 kr
Til butik
Contour Unimouse - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - 7 knapper - kablet - USB billede

Produktspecifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: CDUMBK21001
EAN: 0743870001134
Varenr.: 20707881
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour Unimouse - vertical mouse - USB - Vertical mouse - 7 knapper - Sort
741 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Unimouse Right Wired Usb-c Mus
749 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Contour Unimouse Kablet Sort
763 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CONTOUR Unimouse, Right, Wired
778,7 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Contour Unimouse - vertikal mus med USB-C
-15%1.039 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Unimouse - vertikal mus med USB-C
-15%1.059 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Unimouse - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - 7 knapper - kablet - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Unimouse - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - 7 knapper - kablet - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK658,51 kr697,51 krKøb
2Proshop DK741 kr780 krKøb
3Dustin DK749 kr835,25 krKøb
4CompuMail DK763 kr763 krKøb
5RedOffice Konpap778,7 kr778,7 krKøb
6Boligcenter DK1.039 kr1.039 krKøb
7Vivas DK1.059 kr1.138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour Unimouse - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - 7 knapper - kablet - USB

PriceData har fulgt prisen på Contour Unimouse - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - 7 knapper - kablet - USB i 147 dage. Laveste pris i perioden er 553,78 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 741 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 620 kr.

Den nuværende pris på 658,51 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Contour Unimouse - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - 7 knapper - kablet - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Contour Unimouse - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - 7 knapper - kablet - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026658,51 kr3,3 kr (0%)
2. maj 2026661,81 kr3,3 kr (1%)
29. apr. 2026658,51 kr104,61 kr (19%)
25. apr. 2026553,9 kr
18. apr. 2026553,89 kr
17. apr. 2026553,9 kr
16. apr. 2026553,92 kr
13. apr. 2026553,9 kr
9. apr. 2026553,92 kr
3. apr. 2026553,89 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret