Gå til hovedindhold

Contour Design Contour Unimouse - mouse - USB-C - black - Left-handed - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort

Contour DesignComputer – tilbehørEAN: 0743870001158
Pris fra 741 krtil 1.059 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 318 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 740 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Contour Unimouse - mouse - USB-C - black - Left-handed - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 741 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour Unimouse - mouse - USB-C - black - Left-handed - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort
741 kr
Til butik
Contour Unimouse - mouse - USB-C - black - Left-handed - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort billede

Produktinformation

Mus, ergonomisk, infrarød, 7 knapper, kablet, USB-C, sort, venstrehåndet

Produktspecifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus
Artikel nr.: CDUMBK21002
EAN: 0743870001158
Varenr.: 3252684
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Contour Unimouse Infrarød Kablet Sort
749 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Unimouse Left Wired Usb-c Mus
749 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CONTOUR Unimouse, Left, Wired
773,5 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Contour Unimouse kablet venstrehånds ergonomisk mus
-15%1.039 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Unimouse kablet venstrehånds ergonomisk mus
-15%1.059 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Unimouse - mouse - USB-C - black - Left-handed - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Unimouse - mouse - USB-C - black - Left-handed - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK741 kr780 krKøb
2CompuMail DK749 kr749 krKøb
3Dustin DK749 kr835,25 krKøb
4RedOffice Konpap773,5 kr773,5 krKøb
5Boligcenter DK1.039 kr1.039 krKøb
6Vivas DK1.059 kr1.138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour Unimouse - mouse - USB-C - black - Left-handed - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Contour Unimouse - mouse - USB-C - black - Left-handed - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 707 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 735 kr.

Den nuværende pris på 741 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Contour Unimouse - mouse - USB-C - black - Left-handed - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Contour Unimouse - mouse - USB-C - black - Left-handed - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026741 kr2,75 kr (0%)
29. apr. 2026743,75 kr2,75 kr (0%)
14. apr. 2026741 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026740 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026741 kr2,75 kr (0%)
21. mar. 2026743,75 kr2,75 kr (0%)
25. feb. 2026741 kr2,75 kr (0%)
19. feb. 2026743,75 kr2,75 kr (0%)
18. feb. 2026741 kr2,75 kr (0%)
10. feb. 2026743,75 kr2,75 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret