Gå til hovedindhold

NO NAME Contour Design Balance Keyboard DE - kablet tastatur (QWERTZ)

NO NAMEEAN: 0743870006856
Pris fra 952 krtil 1.179 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Contour Design Balance Keyboard DE - kablet tastatur (QWERTZ) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 952 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Contour Design Balance Tastatur Trådløs Tysk
952 kr
Til butik
Contour Design Balance Tastatur Trådløs Tysk billede

Produktinformation

Contour Balance - Tastatur - USB - tysk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BALANCE-DE-WIRED
EAN: 0743870006856
Varenr.: 1002111482
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Contour Design Balance Keyboard DE - kablet tastatur (QWERTZ)
-15%1.159 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Contour Design Balance Keyboard DE - kablet tastatur (QWERTZ) billede

Produktinformation

Ergonomisk kontortastatur til effektiv hverdagContour Design Balance Keyboard DE er et fuldtastatur i tysk QWERTZ-layout, skabt til komfortabel skriveoplevelse ved kontorarbejde. Det kablede design giver stabil tilslutning via USB, mens de flade taster og det lige tastaturdesign gør det behageligt at skrive i lange arbejdsdage.Gennemtænkt funktionalitetTastaturet har numerisk tastatur, Windows-taster og multimedie- og programmerbare genvejstaster, så du hurtigt kan styre musik, mail og ofte brugte funktioner. Højden kan justeres for bedre arbejdsstilling. Det understøtter både Windows og Mac....

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tastaturer
Vægt: 2.23g
EAN: 0743870006856
Varenr.: 2154898
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Balance Keyboard DE - kablet tastatur (QWERTZ)
-15%1.179 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Contour Design Balance Keyboard DE - kablet tastatur (QWERTZ) billede

Produktinformation

Ergonomisk kontortastatur til effektiv hverdagContour Design Balance Keyboard DE er et fuldtastatur i tysk QWERTZ-layout, skabt til komfortabel skriveoplevelse ved kontorarbejde. Det kablede design giver stabil tilslutning via USB, mens de flade taster og det lige tastaturdesign gør det behageligt at skrive i lange arbejdsdage.Gennemtænkt funktionalitetTastaturet har numerisk tastatur, Windows-taster og multimedie- og programmerbare genvejstaster, så du hurtigt kan styre musik, mail og ofte brugte funktioner. Højden kan justeres for bedre arbejdsstilling. Det understøtter både Windows og Mac.

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tastaturer
Vægt: 2.23g
EAN: 0743870006856
Varenr.: 2154898

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Design Balance Keyboard DE - kablet tastatur (QWERTZ) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Design Balance Keyboard DE - kablet tastatur (QWERTZ) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK952 kr952 krKøb
2Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
3Vivas DK1.179 kr1.258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour Design Balance Keyboard DE - kablet tastatur (QWERTZ)

PriceData har fulgt prisen på Contour Design Balance Keyboard DE - kablet tastatur (QWERTZ) i 27 dage. Laveste pris i perioden er 952 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.142 kr.

Den nuværende pris på 952 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Contour Design Balance Keyboard DE - kablet tastatur (QWERTZ). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Contour Design Balance Keyboard DE - kablet tastatur (QWERTZ) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026952 kr217 kr (19%)
23. maj 20261.169 kr10 kr (1%)
16. maj 20261.179 kr10 kr (1%)
15. maj 20261.169 kr10 kr (1%)
12. maj 20261.179 kr10 kr (1%)
11. maj 20261.169 kr10 kr (1%)
7. maj 20261.179 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret