Gå til hovedindhold

Contour Balance - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic

ContourTastaturerEAN: 0743870052525
Pris fra 799 krtil 1.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 775 kr 19. maj

Sammenlign priser på Contour Balance - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour Balance Full-Size Keyboard Wireless Pan Nordic Layout - Tastatur - Nordisk
-10%799 kr
Før 883 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Contour Balance Full-Size Keyboard Wireless Pan Nordic Layout - Tastatur - Nordisk billede

Produktinformation

Tastatur med en tynd lavprofilramme der placerer dine hænder i en naturlig vinkel, fuld størrelse QWERTY Pan Nordic-layout og Bluetooth 5.1 trådløs forbindelse. Contour Balance Full-Size Keyboard Wireless Pan Nordic Layout kombinerer ergonomisk justering og sakse-switch-taster med en matchende bredde for at holde dine arme centreret for komfortabel, præcis skrivning. Interface: Bluetooth 5.1 trådløs Modtager: USB-C trådløs dongle inkluderet Tastteknologi: Saks-switch-taster for lette, præcise tryk Layout: Fuld størrelse QWERTY Pan Nordic med 111 taster Batteri: Lithium-ion batteri med op til 3 måneders drift Medfølger: USB-C opladerkabel og USB-C trådløs dongle Sikkerhed: AES-128 kryptering Ergonomisk design og responsive taster hjælper med at reducere træthed under lange skriveperioder.

Produktspecifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: CDKBBALPN11500
EAN: 0743870052525
Varenr.: 3405840
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour Balance - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic
799 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Contour Balance Full-Size Trådløst Tastatur
998,75 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Balance Full-size Wireless Trådløs Nordisk Tastatur
999 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Contour Balance Tastatur Saks Trådløs Pan Nordic
1.012 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Contour Balance Tastatur Saks Trådløs Pan Nordic
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Balance - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Balance - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK799 kr838 krKøb
2CS MEGASTORE DK799 kr838 krKøb
3Komplett DK998,75 kr998,75 krKøb
4Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb
5CompuMail DK1.012 kr1.012 krKøb
6Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour Balance - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på Contour Balance - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic i 185 dage. Laveste pris i perioden er 762 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 883 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 806 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Contour Balance - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Contour Balance - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026799 kr23 kr (3%)
28. maj 2026776 kr1 kr (0%)
19. maj 2026775 kr1 kr (0%)
18. maj 2026776 kr42 kr (5%)
17. maj 2026818 kr2 kr (0%)
15. maj 2026816 kr39 kr (5%)
14. maj 2026777 kr41 kr (5%)
13. maj 2026818 kr39 kr (5%)
12. maj 2026779 kr1 kr (0%)
10. maj 2026780 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret