Gå til hovedindhold

Contour Design Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wired PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk

Contour DesignTastaturerEAN: 0743870052563
Pris fra 3.399 krtil 5.080,59 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.681,59 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.124 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wired PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3399 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wired PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk
-9%3.399 kr
Før 3.736 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wired PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk billede

Produktinformation

Sæt med mus og tastatur, mellemstørrelse, USB-C, QWERTY, Pan Nordic RollerMouse Red og Balance Mid-Size er designet til at fungere perfekt sammen og danner et fuldt funktionelt ergonomisk setup. Sammen eliminerer de behovet for at række ud og gribe, så dine hænder, håndled og skuldre forbliver afslappede og centrerede. Resultatet? Færre smerter, mere præcision og komfort, der varer ved.

Produktspecifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: CDRED2021BALPN2160
EAN: 0743870052563
Varenr.: 3405838
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse - Sæt med mus og tastatur - mellemstørrelse - USB-C - QWERTY - Pan Nordic
3.601 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Contour RollerMouse Sæt med mus og tastatur Saks Kablet Pan Nordic
3.773 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Contour Design RollerMouse Red + Balance tastatur - mellemstørrelse, kablet USB‑C, QWERTY Pan Nordic
-7%3.999 kr
Før 4.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Rollermouse Red Plus +balance Mid Wired Ledningsført Nordisk
3.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design RollerMouse Red + Balance tastatur - mellemstørrelse, kablet USB‑C, QWERTY Pan Nordic
-7%4.019 kr
Før 4.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
RollerMouse Red Plus + Balance MidSize Keyboard Wired
5.080,59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wired PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wired PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.399 kr3.399 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.601 kr3.601 krKøb
3CompuMail DK3.773 kr3.773 krKøb
4Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
5Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb
6Vivas DK4.019 kr4.088 krKøb
7Officely.dk5.080,59 kr5.080,59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wired PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk

PriceData har fulgt prisen på Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wired PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk i 126 dage. Laveste pris i perioden er 3.124 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 3.736 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.514 kr.

Den nuværende pris på 3.399 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wired PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wired PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.399 kr232 kr (6%)
19. maj 20263.631 kr46 kr (1%)
14. maj 20263.677 kr4 kr (0%)
12. maj 20263.681 kr557 kr (18%)
16. apr. 20263.124 kr612 kr (16%)
2. apr. 20263.736 kr612 kr (20%)
12. mar. 20263.124 kr612 kr (16%)
29. jan. 20263.736 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret