Gå til hovedindhold

Connetix - Car Pack - Magnetbiler 2 Stk. - (ct-r-00002-ca)

CONNETIXByggelegetøjEAN: 0850036293163
Pris fra 178 krtil 199,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 21,95 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Connetix - Car Pack - Magnetbiler 2 Stk. - (ct-r-00002-ca) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Connetix Regnbue-bilpakke med 2 dele - (CT-R-00002-CA)
178 kr
Til butik
Connetix Regnbue-bilpakke med 2 dele - (CT-R-00002-CA) billede

Produktinformation

Connex Rainbow Car Pack 2 Pieces indeholder en blå og en gul bilbase, hver med rigtige gummihjul og et unikt skråt design. Perfekt til at bygge biler, lastbiler, tog, robotter og meget mere. Dette alsidige legetøj vokser med dit barns færdigheder og sikrer endeløs sjov og kreativitet!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Connetix
Kategori: Legesæt
EAN: 0850036293163
Varenr.: D24244
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Connetix - Car Pack - Magnetbiler 2 Stk. - (ct-r-00002-ca)
-14%189,95 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Connetix Magnetsæt - 2 Dele - Rainbow Car Pack
199,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Car Pack - magnetbiler 2 stk. - rainbow
199,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Car Pack - magnetbiler 2 stk. - rainbow
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Connetix - Car Pack - Magnetbiler 2 Stk. - (ct-r-00002-ca) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Connetix - Car Pack - Magnetbiler 2 Stk. - (ct-r-00002-ca) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK178 kr227 krKøb
2Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
3Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
4Pixizoo DK199,95 kr199,95 krKøb
5BabySam DK199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Connetix - Car Pack - Magnetbiler 2 Stk. - (ct-r-00002-ca)

PriceData har fulgt prisen på Connetix - Car Pack - Magnetbiler 2 Stk. - (ct-r-00002-ca) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 178 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Connetix - Car Pack - Magnetbiler 2 Stk. - (ct-r-00002-ca). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Connetix - Car Pack - Magnetbiler 2 Stk. - (ct-r-00002-ca) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026178 kr21,95 kr (11%)
6. dec. 2025199,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret