Gå til hovedindhold

LEGO 42173 Technic Koenigsegg Jesko Absolut Super Sports Car in Gray - GEEKD.dk

LegoByggelegetøjEAN: 5702017584072
Pris fra 311 krtil 499 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 23. maj

Sammenlign priser på LEGO 42173 Technic Koenigsegg Jesko Absolut Super Sports Car in Gray - GEEKD.dk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 311 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Technic 42173 Koenigsegg Jesko Absolut-hyperbil - grå
311 kr
Til butik
LEGO Technic 42173 Koenigsegg Jesko Absolut-hyperbil - grå billede

Produktinformation

Spænd sikkerhedsselen, og gør dig klar til at samle din egen model af en af de hurtigste biler til privat brug i verden! LEGO® Technic versionen af den opsigtsvækkende grå Koenigsegg Jesko Absolut-hyperbil er fyldt med autentiske detaljer. Byg V8-motoren med bevægelige stempler og differentiale. Test styringen og "dihedral synchro-helix"-dørene, der åbnes 90 grader, ligesom på den rigtige bil. Saml V8-stempelmotoren, differentialet og styringen Det realistiske dørdesign gør det muligt for dørene at rotere 90 grader En perfekt gaveidé til bilentusiaster og børn, der elsker køretøjer LEGO® Technic sæt introducerer unge byggere til et univers fyldt med teknik Find intuitive vejledninger i LEGO® Builder appen 10+, 801 elements, 262mm x 382mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42173
EAN: 5702017584072
Varenr.: 3264790
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Technic Koenigsegg Jesko Absolut hyperbil 42173 (grå)
311 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Technic 42173 Koenigsegg Jesko Absolute Hypercar - grå
314 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42173 LEGO Technic Koenigsegg Jesko Absolut-hyperbil grå
429,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Technic 42173 - Grå hyperbil Koenigsegg Jesko Absolut
431 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 42173 Technic Koenigsegg Jesko Absolut Super Sports Car in Gray - GEEKD.dk
432 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Technic - Koenigsegg Jesko Absolut-hyp... 42173 - 801 Dele
437,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Technic - Koenigsegg Jesko Absolut Hyperbil - Grå - 42173
439,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Technic Koenigsegg Jesko Absolut Hypercar - Grey (42173)
479 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Technic Koenigsegg Jesko Absolut Hypercar - Grey (42173)
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 42173 Technic Koenigsegg Jesko Absolut Super Sports Car in Gray - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 42173 Technic Koenigsegg Jesko Absolut Super Sports Car in Gray - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK311 kr350 krKøb
2Komplett DK311 kr311 krKøb
3CS MEGASTORE DK314 kr353 krKøb
4Legekæden429,95 kr429,95 krKøb
5Teknikproffset DK431 kr480 krKøb
6Geekd432 kr432 krKøb
7Kids-world.dk437,95 kr437,95 krKøb
8Gucca.dk439,95 kr439,95 krKøb
9Boligcenter DK479 kr479 krKøb
10Vivas DK499 kr578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 42173 Technic Koenigsegg Jesko Absolut Super Sports Car in Gray - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 42173 Technic Koenigsegg Jesko Absolut Super Sports Car in Gray - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 334 kr.

Den nuværende pris på 311 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for LEGO 42173 Technic Koenigsegg Jesko Absolut Super Sports Car in Gray - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for LEGO 42173 Technic Koenigsegg Jesko Absolut Super Sports Car in Gray - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026311 kr62 kr (25%)
23. maj 2026249 kr87 kr (26%)
7. maj 2026336 kr18 kr (6%)
6. maj 2026318 kr1 kr (0%)
2. maj 2026319 kr17 kr (5%)
29. apr. 2026336 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026335 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026336 kr22 kr (7%)
19. apr. 2026314 kr22 kr (7%)
14. apr. 2026336 kr13 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret