Gå til hovedindhold

Nothing CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - orange

NothingElektronikEAN: 6974434225039
Pris fra 298 krtil 449 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 151 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 27. apr.

Sammenlign priser på CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - orange og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - orange
298 kr
Til butik
CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - orange billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 3
Artikel nr.: A10600100
EAN: 6974434225039
Varenr.: 24255607
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nothing Buds 2 Trådløs Hovedtelefoner Orange
342 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Nothing Buds 2 Trådløs Hovedtelefoner Orange
369 kr
Til butik
Nothing Buds 2 Trådløs Hovedtelefoner Orange billede

Produktinformation

Nothing Buds 2 Trådløse Hovedtelefoner - Orange Oplev den banebrydende lydkvalitet med Nothing Buds 2 trådløse hovedtelefoner i en iøjnefaldende orange farve. Designet til at imødekomme moderne livsstil, tilbyder disse høretelefoner en perfekt kombination...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Headset & Hovedtelefoner
EAN: 6974434225039
Varenr.: 107555
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Nothing CMF Buds 2 - trådløse in-ear høretelefoner med Bluetooth, orange
-5%399 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Nothing CMF Buds 2 - trådløse in-ear høretelefoner med Bluetooth, orange
-5%419 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nothing CMF Buds 2 - Orange
449 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Buds 2 - Orange
449 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Cmf Buds 2 By Nothing (orange)
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK298 kr337 krKøb
2CompuMail DK342 kr342 krKøb
3Ultrashop369 kr369 krKøb
4Boligcenter DK399 kr399 krKøb
5Vivas DK419 kr498 krKøb
6Av-Cables DK449 kr449 krKøb
7Proshop DK449 kr488 krKøb
8Komplett DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - orange

PriceData har fulgt prisen på CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - orange i 160 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 447 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 298 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026298 kr44 kr (17%)
30. maj 2026254 kr1 kr (0%)
29. maj 2026253 kr4 kr (2%)
28. maj 2026257 kr1 kr (0%)
26. maj 2026258 kr5 kr (2%)
25. maj 2026253 kr1 kr (0%)
24. maj 2026254 kr3 kr (1%)
23. maj 2026257 kr1 kr (0%)
22. maj 2026258 kr3 kr (1%)
21. maj 2026261 kr8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret