Gå til hovedindhold

Club 3D CSV-1543 - Hub - 2 x USB 3.1 Gen 2 + 2 x USB-C 3.1 Gen 2 - desktop

Club 3DHubs og switchesEAN: 8719214472061
Pris fra 330 krtil 439 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Club 3D CSV-1543 - Hub - 2 x USB 3.1 Gen 2 + 2 x USB-C 3.1 Gen 2 - desktop og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 330 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CSV-1543 USB-C Hub 4 porte Grå
330 kr
Til butik
Club 3D CSV-1543 USB-C Hub 4 porte Grå billede

Produktinformation

Club 3D - Hub - 2 x USB 3.1 Gen 2 + 2 x USB-C 3.1 Gen 2 - desktop - 100 Watt

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CSV-1543
EAN: 8719214472061
Varenr.: 999642525
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CSV-1543 - hub - 4 ports USB hub - 4 ports - Sølv
333 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CSV-1543 - Hub - 2 x USB 3.1 Gen 2 + 2 x USB-C 3.1 Gen 2 - desktop
343 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C hub 4 porte - Club 3D CSV-1543, grå
389 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Club 3D Type-C PD-opladningshub - hub
390 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C hub 4 porte - Club 3D CSV-1543, grå
409 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CSV-1543 USB-C Hub 4 porte Grå
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1543 - Hub - 2 x USB 3.1 Gen 2 + 2 x USB-C 3.1 Gen 2 - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1543 - Hub - 2 x USB 3.1 Gen 2 + 2 x USB-C 3.1 Gen 2 - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK330 kr330 krKøb
2Proshop.dk333 kr333 krKøb
3CS MEGASTORE DK343 kr382 krKøb
4Boligcenter DK389 kr389 krKøb
5Teknikproffset DK390 kr439 krKøb
6Vivas DK409 kr478 krKøb
7Ultrashop439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CSV-1543 - Hub - 2 x USB 3.1 Gen 2 + 2 x USB-C 3.1 Gen 2 - desktop

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CSV-1543 - Hub - 2 x USB 3.1 Gen 2 + 2 x USB-C 3.1 Gen 2 - desktop i 167 dage. Laveste pris i perioden er 330 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 343 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 338 kr.

Den nuværende pris på 330 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Club 3D CSV-1543 - Hub - 2 x USB 3.1 Gen 2 + 2 x USB-C 3.1 Gen 2 - desktop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Club 3D CSV-1543 - Hub - 2 x USB 3.1 Gen 2 + 2 x USB-C 3.1 Gen 2 - desktop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. mar. 2026330 kr6 kr (2%)
7. mar. 2026336 kr2 kr (1%)
26. feb. 2026334 kr6 kr (2%)
25. feb. 2026340 kr3 kr (1%)
21. feb. 2026343 kr6 kr (2%)
20. feb. 2026337 kr3 kr (1%)
19. jan. 2026334 kr3 kr (1%)
16. jan. 2026337 kr6 kr (2%)
15. jan. 2026343 kr9 kr (3%)
14. jan. 2026334 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret