Gå til hovedindhold

Club 3D CSV-1548 - hub - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort

Club 3DHubs og switchesEAN: 8719214472962
Pris fra 249 krtil 349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Club 3D CSV-1548 - hub - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club3D CSV-1548 USB-C Hub 4 porte 100W Sort
249 kr
Til butik
Club3D CSV-1548 USB-C Hub 4 porte 100W Sort billede

Produktinformation

Club 3D - USB Hub - USB3.1 Gen2 10Gbps -  4x USB-C Output - 1x USB-C input - PD 3.0 100 Watt

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CSV-1548
EAN: 8719214472962
Varenr.: 1002200352
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CSV-1548 - hub - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort
256 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CSV-1548 - Hub - 4 x USB 3.1 Gen 2 - desktop
266 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C hub 4 porte 10 Gb/s med PD 100 W - Club3D, sort
309 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C hub 4 porte 10 Gb/s med PD 100 W - Club3D, sort
329 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club3D CSV-1548 USB-C Hub 4 porte 100W Sort
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1548 - hub - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1548 - hub - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK249 kr249 krKøb
2Proshop.dk256 kr256 krKøb
3CS MEGASTORE DK266 kr305 krKøb
4Boligcenter DK309 kr309 krKøb
5Vivas DK329 kr398 krKøb
6Ultrashop349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CSV-1548 - hub - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CSV-1548 - hub - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 263 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Club 3D CSV-1548 - hub - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Club 3D CSV-1548 - hub - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026249 kr5 kr (2%)
29. maj 2026254 kr5 kr (2%)
25. maj 2026249 kr5 kr (2%)
24. maj 2026254 kr5 kr (2%)
22. maj 2026249 kr5 kr (2%)
21. maj 2026254 kr5 kr (2%)
19. maj 2026249 kr5 kr (2%)
18. maj 2026254 kr5 kr (2%)
17. maj 2026249 kr4 kr (2%)
16. maj 2026253 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret