Gå til hovedindhold

Club 3D CSV-1549 - Hub - USB Type-C - 3 x USB 3.2 Gen1 + 1 x 10/100/1000 - desktop

Club 3DHubs og switchesEAN: 8719214473167
Pris fra 173 krtil 249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161 kr 20. maj

Sammenlign priser på Club 3D CSV-1549 - Hub - USB Type-C - 3 x USB 3.2 Gen1 + 1 x 10/100/1000 - desktop og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CSV-1549 USB-C gen 1 til 3xUSB-A og RJ45 USB Hub Sort
173 kr
Til butik
Club 3D CSV-1549 USB-C gen 1 til 3xUSB-A og RJ45 USB Hub Sort billede

Produktinformation

Club 3D - USB Hub - USB3.1 Gen1  5Gbps -  3x USB-A Output + Gigabit Eth - 1x USB-C input

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CSV-1549
EAN: 8719214473167
Varenr.: 1002358925
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CSV-1549 - Hub - USB Type-C - 3 x USB 3.2 Gen1 + 1 x 10/100/1000 - desktop
173 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CSV-1549 - hub - USB Type-C - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort
173 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C hub - Club 3D - 3x USB-A + Gigabit Ethernet (sort)
-28%219 kr
Før 306 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C hub - Club 3D - 3x USB-A + Gigabit Ethernet (sort)
-27%239 kr
Før 326 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CSV-1549 USB-C gen 1 til 3xUSB-A og RJ45 USB Hub Sort
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1549 - Hub - USB Type-C - 3 x USB 3.2 Gen1 + 1 x 10/100/1000 - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1549 - Hub - USB Type-C - 3 x USB 3.2 Gen1 + 1 x 10/100/1000 - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK173 kr173 krKøb
2CS MEGASTORE DK173 kr212 krKøb
3Proshop DK173 kr212 krKøb
4Boligcenter DK219 kr219 krKøb
5Vivas DK239 kr308 krKøb
6Ultrashop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CSV-1549 - Hub - USB Type-C - 3 x USB 3.2 Gen1 + 1 x 10/100/1000 - desktop

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CSV-1549 - Hub - USB Type-C - 3 x USB 3.2 Gen1 + 1 x 10/100/1000 - desktop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Club 3D CSV-1549 - Hub - USB Type-C - 3 x USB 3.2 Gen1 + 1 x 10/100/1000 - desktop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Club 3D CSV-1549 - Hub - USB Type-C - 3 x USB 3.2 Gen1 + 1 x 10/100/1000 - desktop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026173 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026172 kr1 kr (1%)
30. maj 2026173 kr4 kr (2%)
29. maj 2026177 kr20 kr (10%)
28. maj 2026197 kr1 kr (1%)
27. maj 2026198 kr4 kr (2%)
25. maj 2026202 kr4 kr (2%)
23. maj 2026206 kr41 kr (25%)
22. maj 2026165 kr4 kr (2%)
20. maj 2026161 kr16 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret