Gå til hovedindhold

Club 3D CSV-1381 - Video-/audioswitch - 3-til-1, 8K 60 Hz/4K 120 Hz - 4 x HDMI - desktop

Club 3DKameraer og optikEAN: 8719214472719
Pris fra 338 krtil 439 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Club 3D CSV-1381 - Video-/audioswitch - 3-til-1, 8K 60 Hz/4K 120 Hz - 4 x HDMI - desktop og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 338 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CSV-1381 - video/audio switch - 3-to-1 8K 60 Hz/4K 120 Hz - 4 ports
338 kr
Til butik
Club 3D CSV-1381 - video/audio switch - 3-to-1 8K 60 Hz/4K 120 Hz - 4 ports billede

Produktinformation

Video-/audioswitch, 3-til-1, 8K 60 Hz/4K 120 Hz, 4 x HDMI, desktop

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Kategori: Skaerm Lyd switch
Artikel nr.: CSV-1381
EAN: 8719214472719
Varenr.: 3275866
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club3D CSV-1381 HDMI Switch 3 Porte
341 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CSV-1381 - Video-/audioswitch - 3-til-1, 8K 60 Hz/4K 120 Hz - 4 x HDMI - desktop
374 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI switch 3 til 1 - Club3D CSV-1381, 8K60/4K120 med fjernbetjening
419 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club3D CSV-1381 HDMI Switch 3 Porte
439 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI switch 3 til 1 - Club3D CSV-1381, 8K60/4K120 med fjernbetjening
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1381 - Video-/audioswitch - 3-til-1, 8K 60 Hz/4K 120 Hz - 4 x HDMI - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1381 - Video-/audioswitch - 3-til-1, 8K 60 Hz/4K 120 Hz - 4 x HDMI - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK338 kr377 krKøb
2CompuMail DK341 kr341 krKøb
3CS MEGASTORE DK374 kr413 krKøb
4Boligcenter DK419 kr419 krKøb
5Ultrashop439 kr439 krKøb
6Vivas DK439 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CSV-1381 - Video-/audioswitch - 3-til-1, 8K 60 Hz/4K 120 Hz - 4 x HDMI - desktop

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CSV-1381 - Video-/audioswitch - 3-til-1, 8K 60 Hz/4K 120 Hz - 4 x HDMI - desktop i 185 dage. Laveste pris i perioden er 338 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 370 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 349 kr.

Den nuværende pris på 338 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Club 3D CSV-1381 - Video-/audioswitch - 3-til-1, 8K 60 Hz/4K 120 Hz - 4 x HDMI - desktop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Club 3D CSV-1381 - Video-/audioswitch - 3-til-1, 8K 60 Hz/4K 120 Hz - 4 x HDMI - desktop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026338 kr3 kr (1%)
26. maj 2026341 kr3 kr (1%)
25. maj 2026338 kr3 kr (1%)
24. maj 2026341 kr3 kr (1%)
23. maj 2026338 kr1 kr (0%)
22. maj 2026339 kr1 kr (0%)
21. maj 2026338 kr3 kr (1%)
20. maj 2026341 kr3 kr (1%)
18. maj 2026338 kr3 kr (1%)
17. maj 2026341 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret