Gå til hovedindhold

HDMI splitter 1x4 - Club 3D CSV-1380 (HDMI 2.0, 4K60)

Club 3DKameraer og optikEAN: 8719214471002
Pris fra 408 krtil 539 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 405 kr 3. maj

Sammenlign priser på HDMI splitter 1x4 - Club 3D CSV-1380 (HDMI 2.0, 4K60) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 408 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CSV-1380 HDMI 2.0 Splitter 4 porte
408 kr
Til butik
Club 3D CSV-1380 HDMI 2.0 Splitter 4 porte billede

Produktinformation

Club 3D SenseVision CSV-1380 - Video-/audiosplitter - 4 x HDMI

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CSV-1380
EAN: 8719214471002
Varenr.: 992993078
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D SenseVision
410 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CLUB3D HDMI 2.0 UHD Splitter 4 Ports
-19%468 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CLUB3D HDMI 2.0 UHD Splitter 4 Ports billede

Produktinformation

CLUB3D HDMI 2.0 UHD Splitter 4 Ports. Video porttyp: HDMI, HDMI-version: 2.0a. Maximal upplösning: 4096 x 2160 pixlar, Produktens färg: Svart, Material, hölje: Metall. Spänning: 5 V, Uteffekt: 2 A, Strömförbrukning (vanlig): 10 W. Produktstorlek (BxDxH): 122 x 50 x 20 mm, Vikt: 156 g. Förpackningens bredd: 180 mm, Låddjup: 137 mm, Höjd: 80 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Kategori: Adaptere
EAN: 8719214471002
Varenr.: A13944
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI splitter 1x4 - Club 3D CSV-1380 (HDMI 2.0, 4K60)
509 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI splitter 1x4 - Club 3D CSV-1380 (HDMI 2.0, 4K60)
529 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CSV-1380 HDMI 2.0 Splitter 4 porte
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI splitter 1x4 - Club 3D CSV-1380 (HDMI 2.0, 4K60) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI splitter 1x4 - Club 3D CSV-1380 (HDMI 2.0, 4K60) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK408 kr408 krKøb
2Proshop DK410 kr449 krKøb
3Teknikproffset DK468 kr517 krKøb
4Boligcenter DK509 kr509 krKøb
5Vivas DK529 kr598 krKøb
6Ultrashop539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HDMI splitter 1x4 - Club 3D CSV-1380 (HDMI 2.0, 4K60)

PriceData har fulgt prisen på HDMI splitter 1x4 - Club 3D CSV-1380 (HDMI 2.0, 4K60) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 405 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 491 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 435 kr.

Den nuværende pris på 408 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for HDMI splitter 1x4 - Club 3D CSV-1380 (HDMI 2.0, 4K60). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for HDMI splitter 1x4 - Club 3D CSV-1380 (HDMI 2.0, 4K60) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026408 kr1 kr (0%)
21. maj 2026409 kr55 kr (12%)
20. maj 2026464 kr3 kr (1%)
19. maj 2026461 kr19 kr (4%)
16. maj 2026442 kr22 kr (5%)
15. maj 2026420 kr13 kr (3%)
14. maj 2026433 kr9 kr (2%)
13. maj 2026442 kr12 kr (3%)
9. maj 2026454 kr45 kr (11%)
8. maj 2026409 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret