Gå til hovedindhold

Club 3D CSV-1370 HDMI 2.0 Switchbox 4 ports

Club 3DKameraer og optikEAN: 8719214470999
Pris fra 332 krtil 439 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 318 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Club 3D CSV-1370 HDMI 2.0 Switchbox 4 ports og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 332 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CSV-1370 HDMI 2.0 Switchbox 4 ports
332 kr
Til butik
Club 3D CSV-1370 HDMI 2.0 Switchbox 4 ports billede

Produktinformation

Club 3D SenseVision CSV-1370 - Video-/audioswitch - 4 x HDMI

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CSV-1370
EAN: 8719214470999
Varenr.: 992993180
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D SenseVision
332 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI switch 4 porte - Club 3D CSV-1370 4K60
-1%389 kr
Før 394 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HDMI switch 4 porte - Club 3D CSV-1370 4K60 billede

Produktinformation

Club 3D SenseVision CSV-1370 - Video-/audioswitch - 4 x HDMIGenereltEgenskaber: HDCP kompatibel3D-support4K opløsningssupportDTS supportDolby Digital-supportEnhedstype: Video-/audioswitch - 4 porteMaksimum opløsning: 4096 x 2160 @ 60 HzPorte: 4 x HDMIUndertype: HDMIEkspansion / KonnektivitetInterface: 4 x HDMI input Type A | 1 x HDMI output Type AEffektStrømenhed: Ekstern strømforsyningDiverseOverensstemmelsesstandarder: FCCRoHSCECEMIUdstyr inkluderet: FjernstyringMål og vægtBredde: 12.2 cmDybde: 5 cmHøjde: 2 cmVægt: 150 g...

Produktspecifikationer

Mærke: CLUB3D
Kategori: Foto og Video
Vægt: 0.34g
EAN: 8719214470999
Varenr.: 1812859
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI switch 4 porte - Club 3D CSV-1370 4K60
-1%409 kr
Før 414 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CLUB3D HDMI 2.0 UHD SwitchBox 4 Ports
-9%436 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CSV-1370 HDMI 2.0 Switchbox 4 ports
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1370 HDMI 2.0 Switchbox 4 ports koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1370 HDMI 2.0 Switchbox 4 ports koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK332 kr332 krKøb
2Proshop DK332 kr371 krKøb
3Boligcenter DK389 kr389 krKøb
4Vivas DK409 kr478 krKøb
5Teknikproffset DK436 kr485 krKøb
6Ultrashop439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CSV-1370 HDMI 2.0 Switchbox 4 ports

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CSV-1370 HDMI 2.0 Switchbox 4 ports i 178 dage. Laveste pris i perioden er 318 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 343 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 335 kr.

Den nuværende pris på 332 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Club 3D CSV-1370 HDMI 2.0 Switchbox 4 ports. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Club 3D CSV-1370 HDMI 2.0 Switchbox 4 ports de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026332 kr3 kr (1%)
27. maj 2026335 kr3 kr (1%)
14. maj 2026332 kr3 kr (1%)
13. maj 2026335 kr3 kr (1%)
12. maj 2026338 kr6 kr (2%)
11. maj 2026332 kr3 kr (1%)
10. maj 2026335 kr3 kr (1%)
1. maj 2026332 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026335 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026332 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret