Gå til hovedindhold

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 80 Tawnied Beige - 30 ml

CliniqueFoundation og concealereEAN: 0192333078105
Pris fra 236 krtil 415 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 179 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 80 Tawnied Beige - 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 80 Tawn B
-32%236 kr
Før 348 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 80 Tawn B billede

Produktinformation

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 er Cliniques første kliniske foundation med 3 serumteknologier.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Foundation
Artikel nr.: KY19280000
EAN: 0192333078105
Varenr.: 3215342
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 Wn 80 Tawnied Beige
-22%316 kr
Før 405 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 Wn 80 Tawnied Beige billede

Produktinformation

Hvem passer produktet til? Hudtyper II (tør/kombineret hud), III (fedtet/kombineret hud), IV (fedtet hud) Hvad er det? Vores første kliniske foundation med 3 serumteknologier. Denne banebrydende oliefri formel indeholder hyaluronsyre, salicylsyre samt C-vitamin og UP302, så den bare hud ser endnu bedre ud. Det gør produktet: Denne lette, flydende foundation giver medium til fuld dækning, holder i 24 timer og hjælper med synligt at forbedre huden øjeblikkeligt og over tid. Den er spækket med ingredienser, der er gode for huden, som hyaluronsyre, salicylsyre, C-vitamin og Cliniques eksklusive molekyle UP302, der bekæmper mørke pletter. Med SPF [25]. Fysisk solbeskyttelse hjælper med at beskytte huden mod fremtidige misfarvninger. Det er klinisk dokumenteret, at produktet får den bare hud til at se endnu bedre ud end før - mere ensartet, glattere og fugtet. Dramatiske hudplejeresultater i en foundation. Klinisk dokumenteret. På 24 timer er huden 56% mere fugtet.* På 12 uger viste paneldeltagerne en betydelig forbedring af udseendet af bar hud:** •73% oplevede en mere strålende hud •61% oplevede en mere ensartet hudtone * Klinisk test af 15 kvinder, 24 timer efter påføring. ** Klinisk test af 45 kvinder efter brug af produktet i 12 uger.] Mere bæredygtig emballage: Alle glasflasker med Even Better Clinical Serum Foundation kan genbruges. Tag hætten og pumpen af, skyl glasflasken, og læg den i en genbrugsspand. CLINIQUES FILOSOFI FOR RENE PRODUKTER Simpelt. Sikkert. Effektivt. Altid udviklet til at give de bedste resultater uden irritation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Foundation
Vægt: 153g
Artikel nr.: KY19280000
EAN: 0192333078105
Varenr.: B083579
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 80 Tawnied Beige - 30 ml
373 kr
Til butik
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 80 Tawnied Beige - 30 ml billede

Produktinformation

Klinisk serum foundation som forbedrer huden mens du bærer den Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 i nuancen WN 80 Tawnied Beige kombinerer tre banebrydende serumtekniker i en enkelt foundation for at give dig både øjeblikkelig dækning og langvarig hudforbedring. Denne oliefri formel indeholder hyaluronsyre, salicylsyre og C-vitamin sammen med Cliniques eksklusive molekyle UP302 som modvirker mørke pletter mens SPF 20 beskytter mod fremtidige misfarvninger. Med medium til fuld dækning og 24 timers holdbarhed får du en foundation med solbeskyttelse for tør hud som klinisk bevist gør bar hud endnu finere end den var fra begyndelsen. Perfekt som en serum foundation for følsom hud takket være sin hudvenlige formel som genfugter og forbedrer hudtonen over tid. Fordelene ved denne kliniske serum foundation Tre serumtekniker i en - hyaluronsyre, salicylsyre og C-vitamin for synlig hudforbedring Klinisk bevist at gøre huden 56% mere fugtet på 24 timer SPF 20 med fysiske filtre beskytter mod fremtidige misfarvninger Medium til fuld dækning med 24 timers holdbarhed i en oliefri formel Sådan får du det mest ud af din serum foundation Påfør efter fugtighedscreme og valgfri primer. Start med et halvt pumpe og påfør med pensel, svamp eller fingerspidserne på panden, næsen, kinderne og hagen, fordel derefter fra midten af ansigtet og udad. Opdag forskellen med en foundation som både dækker og plejer din hud. Prøv Clinique Even Better Clinical Serum Foundation allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 96026
EAN: 0192333078105
Varenr.: 96026
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 WN 80 Tawni
415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 80 Tawnied Beige - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 80 Tawnied Beige - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK236 kr236 krKøb
2Bangerhead DK316 kr316 krKøb
3NordicFeel DK373 kr373 krKøb
4Lyko DK415 kr415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 80 Tawnied Beige - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 80 Tawnied Beige - 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 236 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 328 kr.

Den nuværende pris på 236 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 80 Tawnied Beige - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 80 Tawnied Beige - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026236 kr42 kr (15%)
20. maj 2026278 kr32 kr (10%)
17. maj 2026310 kr38 kr (11%)
16. maj 2026348 kr22 kr (7%)
14. maj 2026326 kr22 kr (6%)
13. maj 2026348 kr24 kr (7%)
9. maj 2026324 kr24 kr (7%)
7. maj 2026348 kr22 kr (7%)
6. maj 2026326 kr6 kr (2%)
5. maj 2026332 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret