Gå til hovedindhold

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 104 Toffee - 30 ml

CliniqueFoundation og concealereEAN: 0192333078129
Pris fra 233 krtil 415 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 104 Toffee - 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 233 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 104 Toffe
-30%233 kr
Før 333 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 104 Toffe billede

Produktinformation

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 er Cliniques første kliniske foundation med 3 serumteknologier.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Foundation
Artikel nr.: KY19300000
EAN: 0192333078129
Varenr.: 3215329
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 Wn 104 Toffee
-22%316 kr
Før 405 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 Wn 104 Toffee billede

Produktinformation

Hvem passer produktet til? Hudtyper II (tør/kombineret hud), III (fedtet/kombineret hud), IV (fedtet hud) Hvad er det? Vores første kliniske foundation med 3 serumteknologier. Denne banebrydende oliefri formel indeholder hyaluronsyre, salicylsyre samt C-vitamin og UP302, så den bare hud ser endnu bedre ud. Det gør produktet: Denne lette, flydende foundation giver medium til fuld dækning, holder i 24 timer og hjælper med synligt at forbedre huden øjeblikkeligt og over tid. Den er spækket med ingredienser, der er gode for huden, som hyaluronsyre, salicylsyre, C-vitamin og Cliniques eksklusive molekyle UP302, der bekæmper mørke pletter. Med SPF [25]. Fysisk solbeskyttelse hjælper med at beskytte huden mod fremtidige misfarvninger. Det er klinisk dokumenteret, at produktet får den bare hud til at se endnu bedre ud end før - mere ensartet, glattere og fugtet. Dramatiske hudplejeresultater i en foundation. Klinisk dokumenteret. På 24 timer er huden 56% mere fugtet.* På 12 uger viste paneldeltagerne en betydelig forbedring af udseendet af bar hud:** •73% oplevede en mere strålende hud •61% oplevede en mere ensartet hudtone * Klinisk test af 15 kvinder, 24 timer efter påføring. ** Klinisk test af 45 kvinder efter brug af produktet i 12 uger.] Mere bæredygtig emballage: Alle glasflasker med Even Better Clinical Serum Foundation kan genbruges. Tag hætten og pumpen af, skyl glasflasken, og læg den i en genbrugsspand. CLINIQUES FILOSOFI FOR RENE PRODUKTER Simpelt. Sikkert. Effektivt. Altid udviklet til at give de bedste resultater uden irritation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Foundation
Vægt: 153g
Artikel nr.: KY19300000
EAN: 0192333078129
Varenr.: B083580
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 104 Toffee - 30 ml
378 kr
Til butik
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 104 Toffee - 30 ml billede

Produktinformation

Revolutionerende serum foundation med hudpleje og solbeskyttelse Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 er den første kliniske foundation, der kombinerer tre banebrydende serumteknologier i en enkelt formel. Denne oliefri foundation med anti-age effekt indeholder hyaluronsyre, salicylsyre og C-vitamin plus Cliniques eksklusive molekyle UP302, som arbejder for at forbedre hudens udseende både øjeblikkeligt og over tid. Med medium til fuld dækning og 24 timers holdbarhed får du en hudplejende foundation, der ikke bare skjuler, men aktivt plejer din hud. Kliniske studier viser, at huden bliver 56% mere fugtig på bare 24 timer, mens 73% af brugerne oplevede mere glans og 61% en mere jævn hudtone efter 12 uger. Derfor kommer du til at elske denne serum foundation med solbeskyttelse Tre serumteknologier i én formel - hyaluronsyre, salicylsyre og C-vitamin for synlige hudforbedringer SPF 20 med fysiske filtre beskytter mod fremtidige misfarvninger og hudskader Klinisk bevist at gøre bar hud finere end den var fra begyndelsen med 24 timers holdbarhed Oliefri formel, der giver fugt uden at føles tung - perfekt til tør og kombineret hud Sådan får du mest ud af din serum foundation Påfør efter fugtighedscreme og valgfri primer. Start med et halvt pumpe-tryk og påfør med pensel, svamp eller fingerspidser på panden, næsen, kinderne og hagen, derefter fordel fra midten af ansigtet og udad. Oplev forskellen mellem almindelig foundation og hudplejende innovation. Oplev Clinique Even Better Clinical Serum Foundation allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 96013
EAN: 0192333078129
Varenr.: 96013
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 WN 104 Toff
415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 104 Toffee - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 104 Toffee - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK233 kr233 krKøb
2Bangerhead DK316 kr316 krKøb
3NordicFeel DK378 kr378 krKøb
4Lyko DK415 kr415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 104 Toffee - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 104 Toffee - 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 333 kr.

Den nuværende pris på 233 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 104 Toffee - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 104 Toffee - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026233 kr33 kr (12%)
20. maj 2026266 kr44 kr (14%)
17. maj 2026310 kr2 kr (1%)
16. maj 2026312 kr21 kr (6%)
13. maj 2026333 kr9 kr (3%)
9. maj 2026324 kr9 kr (3%)
6. maj 2026333 kr1 kr (0%)
5. maj 2026332 kr1 kr (0%)
4. maj 2026331 kr1 kr (0%)
3. maj 2026330 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret