Gå til hovedindhold

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 115.5 Mocha - 30 ml

CliniqueFoundation og concealereEAN: 0192333078389
Pris fra 249 krtil 415 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 115.5 Mocha - 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 115,5 Moc
-25%249 kr
Før 333 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 115,5 Moc billede

Produktinformation

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 er Cliniques første kliniske foundation med 3 serumteknologier.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Foundation
Artikel nr.: KY19560000
EAN: 0192333078389
Varenr.: 3215332
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 Wn 115.5 Mocha
-22%316 kr
Før 405 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 Wn 115.5 Mocha billede

Produktinformation

Hvem passer produktet til? Hudtyper II (tør/kombineret hud), III (fedtet/kombineret hud), IV (fedtet hud) Hvad er det? Vores første kliniske foundation med 3 serumteknologier. Denne banebrydende oliefri formel indeholder hyaluronsyre, salicylsyre samt C-vitamin og UP302, så den bare hud ser endnu bedre ud. Det gør produktet: Denne lette, flydende foundation giver medium til fuld dækning, holder i 24 timer og hjælper med synligt at forbedre huden øjeblikkeligt og over tid. Den er spækket med ingredienser, der er gode for huden, som hyaluronsyre, salicylsyre, C-vitamin og Cliniques eksklusive molekyle UP302, der bekæmper mørke pletter. Med SPF [25]. Fysisk solbeskyttelse hjælper med at beskytte huden mod fremtidige misfarvninger. Det er klinisk dokumenteret, at produktet får den bare hud til at se endnu bedre ud end før - mere ensartet, glattere og fugtet. Dramatiske hudplejeresultater i en foundation. Klinisk dokumenteret. På 24 timer er huden 56% mere fugtet.* På 12 uger viste paneldeltagerne en betydelig forbedring af udseendet af bar hud:** •73% oplevede en mere strålende hud •61% oplevede en mere ensartet hudtone * Klinisk test af 15 kvinder, 24 timer efter påføring. ** Klinisk test af 45 kvinder efter brug af produktet i 12 uger.] Mere bæredygtig emballage: Alle glasflasker med Even Better Clinical Serum Foundation kan genbruges. Tag hætten og pumpen af, skyl glasflasken, og læg den i en genbrugsspand. CLINIQUES FILOSOFI FOR RENE PRODUKTER Simpelt. Sikkert. Effektivt. Altid udviklet til at give de bedste resultater uden irritation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Foundation
Vægt: 153g
Artikel nr.: KY19560000
EAN: 0192333078389
Varenr.: B083587
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 115.5 Mocha - 30 ml
378 kr
Til butik
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 115.5 Mocha - 30 ml billede

Produktinformation

Klinisk serum foundation med anti-aging og SPF – for synligt forbedret hud Clinique Even Better Clinical Serum Foundation kombinerer tre banebrydende serumteknologier i en enkelt foundation med SPF 20. Denne oliefrie formel indeholder hyaluronsyre, salicylsyre, C-vitamin og det eksklusive molekyle UP302, som arbejder sammen for at give medium til fuld dækning, samtidig med at den synligt forbedrer hudens udseende over tid. Med 24 timers holdbarhed og fysiske solbeskyttelsesfiltre får du ikke kun en perfekt base til din makeup, men også aktiv hudpleje, der modvirker mørke pletter og beskytter mod fremtidige misfarvninger. Hvad der gør denne Clinique serum foundation unik Tre serumteknologier i en foundation – hyaluronsyre, salicylsyre og C-vitamin for synligt forbedret hud Klinisk bevist at gøre bar hud 56% mere fugtet på 24 timer SPF 20 med fysiske filtre, der beskytter mod fremtidige misfarvninger 24 timers holdbarhed med medium til fuld dækning i en let, oliefri formel Sådan får du det mest ud af din foundation Påfør efter fugtighedscreme og valgfri primer. Start med et halvt pumpe og påfør med pensel, svamp eller fingerspidserne på panden, næsen, kinderne og hagen, fordel derefter fra midten af ansigtet og udad. En intelligent kombination af makeup og hudpleje for dem, der ønsker mere end bare dækning. Oplev Clinique Even Better Clinical Serum Foundation i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 96016
EAN: 0192333078389
Varenr.: 96016
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 WN 115.5 Mo
415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 115.5 Mocha - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 115.5 Mocha - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK249 kr249 krKøb
2Bangerhead DK316 kr316 krKøb
3NordicFeel DK378 kr378 krKøb
4Lyko DK415 kr415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 115.5 Mocha - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 115.5 Mocha - 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 336 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 115.5 Mocha - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 115.5 Mocha - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026249 kr17 kr (6%)
20. maj 2026266 kr44 kr (14%)
17. maj 2026310 kr4 kr (1%)
16. maj 2026314 kr19 kr (6%)
14. maj 2026333 kr19 kr (6%)
13. maj 2026314 kr9 kr (3%)
8. maj 2026323 kr9 kr (3%)
7. maj 2026332 kr1 kr (0%)
6. maj 2026333 kr1 kr (0%)
5. maj 2026332 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret