Gå til hovedindhold

Click and Grow Click & Grow - Smart Garden 9 Starter kit (Color: White) (SG9S1UNI)

Pris fra 1.575 krtil 2.725 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.150 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Click & Grow - Smart Garden 9 Starter kit (Color: White) (SG9S1UNI) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1575 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow - Smart Garden 9 Starter kit (Color: White) (SG9S1UNI)
1.575 kr
Til butik
Click & Grow - Smart Garden 9 Starter kit (Color: White) (SG9S1UNI) billede

Produktinformation

Click & Grow Smart Garden 9 Til haven Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Click & Grow
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: SG9S1UNI
EAN: 4742793008868
Varenr.: 3295065
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow Smart Garden 9, LED, 9 Lampe( r)
1.899 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Click & Grow Smart Garden 9 Startsæt (Farve: Hvid) (SG9S1UNI)
2.052 kr
Til butik
Click & Grow Smart Garden 9 Startsæt (Farve: Hvid) (SG9S1UNI) billede

Produktinformation

Click and Grow Smart Garden 9 startsæt, Den nemmeste løsning til indendørs havearbejde på markedet. Smart Garden 9 er en selvvandende have, der automatisk tager sig af planterne ved at sørge for, at de altid har nok vand, lys og næringsstoffer. Dyrk enhver plante uden at anstrenge dig! Denne have gør det muligt at dyrke 9 planter samtidig. På trods af den involverede teknologi dyrkes planterne naturligt, og der bruges ingen pesticider, herbicider, fungicider, hormoner eller andre skadelige stoffer. Den har en førsteklasses finish af høj kvalitet og en modulær lampearm. Startsættet indeholder 9 plantekapsler, så du kan begynde at dyrke med det samme. Fyld tanken, Tænd op, God fornøjelse, De vigtigste funktioner i Click and Grow Smart Garden 9: LED-vækstlys, Lampen er designet specielt til hurtigere spiring og vækst. Den giver det optimale spektrum på 10.000 lux. Indbygget timer, Den indbyggede timer sørger for, at den perfekte mængde lys er tændt i ca. 16 timer hver dag og slukket i 8, så du kan nyde din søvn. Justerbar lampehøjde, Lampehøjden kan nemt justeres med forlængerarme (medfølger i pakken). Frø af professionel kvalitet, Kun de bedste frø af professionel kvalitet bruges i vores refills. Med 100 % spireevne går ingen frø til spilde, . Smart jord, Vores haver har et patenteret nanomateriale kaldet Smart-Soil, som automatisk frigiver næringsstoffer, ilt og vand til dine planter, så de trives. Lavt energiforbrug, Forbruger kun 66 kW og 9 $ elektricitet om året. Tank til selvvanding, Vander automatisk planterne. Kan rumme op til en måneds vandforsyning. De plastikbægre og -dæksler, der bruges til plantekapslerne, kan, genbruges, og bør, ikke, smides ud. Klik, her, for at få flere oplysninger om vedligeholdelse og rengøring af produktet, Smart Garden 9 leveres med et supplerende sæt plantekapsler: 3x minitomat, 3x basilikum & 3x salat, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Click & Grow
Kategori: Smarte løsninger
EAN: 4742793008868
Varenr.: C97432
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Click and Grow Smart Garden 9, hvid
2.134 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow Smart Garden startsæt, hvid
2.199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow Smart Garden startsæt, hvid
2.725 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click & Grow - Smart Garden 9 Starter kit (Color: White) (SG9S1UNI) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click & Grow - Smart Garden 9 Starter kit (Color: White) (SG9S1UNI) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.575 kr1.575 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.899 kr1.899 krKøb
3Teknikproffset DK2.052 kr2.111 krKøb
4LavprisEl2.134 kr2.134 krKøb
5Greenline2.199 kr2.199 krKøb
6BilligVVS DK2.725 kr2.725 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Click & Grow - Smart Garden 9 Starter kit (Color: White) (SG9S1UNI)

PriceData har fulgt prisen på Click & Grow - Smart Garden 9 Starter kit (Color: White) (SG9S1UNI) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.575 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 1.789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.697 kr.

Den nuværende pris på 1.575 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Click & Grow - Smart Garden 9 Starter kit (Color: White) (SG9S1UNI). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Click & Grow - Smart Garden 9 Starter kit (Color: White) (SG9S1UNI) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 20261.575 kr22 kr (1%)
9. apr. 20261.597 kr1 kr (0%)
4. apr. 20261.596 kr1 kr (0%)
2. apr. 20261.597 kr1 kr (0%)
28. mar. 20261.596 kr3 kr (0%)
27. mar. 20261.599 kr104 kr (6%)
11. mar. 20261.703 kr107 kr (7%)
17. feb. 20261.596 kr1 kr (0%)
6. feb. 20261.595 kr1 kr (0%)
5. feb. 20261.596 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret