Gå til hovedindhold

CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 50 m

CLEANParfume og eau de cologneEAN: 0874034013080
Pris fra 290 krtil 451 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 260 kr 21. apr.

Sammenlign priser på CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 50 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 290 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
CLEAN Perfume Reserve H2EAU Brillant Peony EDP, 50 ml.
-50%290 kr
Før 580 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CLEAN Perfume Reserve H2EAU Brillant Peony EDP, 50 ml. billede

Produktinformation

CLEAN Reserve H2EAU Brilliant Peony er en lys og blomstrende duft, der kombinerer delikate blomsterakkorder med bløde, muskusagtige noter. Denne Eau de Parfum er ideel til dem, der ønsker en let, feminin duft med en sofistikeret kant. Nøgleegenskaber: Top...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
EAN: 0874034013080
Varenr.: CLEAN0270
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony EDP 50mL 50 ml
355 kr
Til butik
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony EDP 50mL 50 ml billede

Produktinformation

🌼 Vandbaseret EDP-teknologi · Strålende pæon · Vegansk og uden ftalater En let, moderne blomsterduft, der indfanger følelsen af nyudsprungne pæoner og efterlader en ren, lys aura. H2EAU Brilliant Peony fra Clean Reserve er skabt med en behagelig, vandbaseret eau de parfum-teknologi, som lægger sig silkeblødt på huden og giver en strålende, feminin signatur uden at virke tung. Duftprofil Toppens første indtryk: sprød mandarin og saftige røde bær, der giver et frisk, livligt løft Hjertet: fløjlsblød pæon i samspil med rose og fresia for et luftigt, blomstrende udtryk Basen: rene musk- og lette trænoter, der afrunder duften med blid varme og langvarig blødhed Fordele Vandbaseret EDP-teknologi for en blød, omsluttende duftoplevelse Let, ren og samtidig karakterfuld – ideel til både hverdag og særlige anledninger Velegnet til layering med andre dufte for en personlig signatur Vegansk formel og uden ftalater og parabener Emballage udviklet med omtanke for genanvendelighed Sådan bruger du produktet Påfør 2–4 sprøjt på rene, tørre pulspunkter (hals, håndled, indersiden af albuen). Undgå at gnide håndleddene mod hinanden – lad duften tørre ind, så noterne bevares. For ekstra dybde: læg lag over en hudnær, ren musk- eller blomsterduft. Opbevar køligt og væk fra direkte sollys for at bevare duftens kvalitet. Resultat En strålende, friskblomstret signatur med elegant pæon i centrum. Duften føles let på huden, men efterlader et blidt, rent spor af musk og træ, der giver en harmonisk og velafbalanceret finish. Flaskeindhold: 50 mL Eau de Parfum.

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 874034013080
EAN: 0874034013080
Varenr.: 874034013080
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony EdP (50 ml)
-31%410 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony EdP (50 ml) billede

Produktinformation

Brilliant Peony EdP indeholder duftnoter af forfriskende grapefrugt, bergamot, pæon og magnolia balanceret med musk - for en levende duft, der får dig til at stråle indefra og ud. Avanceret vandbaseret formel Duftfamilie: Floral Musk Bæredygtige noter af sandeltræ fra Australien Skånsom, fugtgivende og alkoholfri formel Holdbar duft Top: Pæon, rav, bergamot Hjerte: Magnolia, frugtakkord Base: Musk, sandeltræ CLEAN RESERVE H2EAU kollektionen er skabt på en patenteret, vandbaseret formel af høj kvalitet, som giver en duft, der holder længe. Alle duftene i kollektionen er meget skånsomme og kan anvendes af en sensitiv hud. Duftenes fugtgivende og alkoholfrie kompositioner modvirker udtørring.

Produktspecifikationer

Mærke: CLEAN
Kategori: Eau de Parfum Unisex
Vægt: 289g
Artikel nr.: 58227
EAN: 0874034013080
Varenr.: B092452
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony EdP 50 ml
421,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony Eau de Parfum - 50 ml
422 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 50 m
447 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony Eau De Parfum 50 ml
-5%451 kr
Før 475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 50 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 50 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop290 kr290 krKøb
2Beautycos DK355 kr384 krKøb
3Bangerhead DK410 kr410 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk421,95 kr421,95 krKøb
5NordicFeel DK422 kr422 krKøb
6Lyko DK447 kr447 krKøb
7Cocopanda DK451 kr451 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 50 m

PriceData har fulgt prisen på CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 50 m i 173 dage. Laveste pris i perioden er 260 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 355 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 290 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 50 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 50 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026290 kr17 kr (6%)
28. maj 2026273 kr17 kr (6%)
21. maj 2026290 kr65 kr (18%)
20. maj 2026355 kr65 kr (22%)
5. maj 2026290 kr65 kr (18%)
3. maj 2026355 kr65 kr (22%)
1. maj 2026290 kr30 kr (12%)
21. apr. 2026260 kr95 kr (27%)
20. apr. 2026355 kr95 kr (37%)
12. mar. 2026260 kr95 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret