Gå til hovedindhold

CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 30 m

CLEANParfume og eau de cologneEAN: 0874034014490
Pris fra 259 krtil 359 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 228 kr 28. mar.

Sammenlign priser på CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 30 m og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony EDP 30mL 30 ml
259 kr
Til butik
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony EDP 30mL 30 ml billede

Produktinformation

🌸 Vandbaseret eau de parfum · Strålende pæonakkord · Behagelig på huden Oplev en luftig, moderne blomsterduft, hvor frisk pæon folder sig ud med en let frugtig gnist og et rent, blødt slør i basen. Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony EDP 30 mL er formuleret med en vandbaseret parfume-teknologi, der føles behagelig på huden og giver en elegant, lys aura uden at virke overvældende. Duftprofil Et lyst og opløftende udtryk, der balancerer friske blomster med rene, bløde noter: Åbning: Sprudlende, let frugtig friskhed Hjerte: Strålende pæon i centrum med florale nuancer Bund: Rene musk- og blide trænoter, der forlænger duftens blødhed Fordele Vandbaseret EDP, der føles let og komfortabel på huden Raffineret blomsterduft med ren, moderne signatur God til hverdagsbrug og layering med andre lette dufte Vegansk og ikke testet på dyr Formuleret uden unødige farvestoffer og ftalater Sådan bruger du produktet Spray 1–3 gange på pulspunkter som håndled, hals og dekolletage. Lad duften sætte sig på huden – undgå at gnide håndleddene mod hinanden. Ønsker du mere intensitet, kan du let forstøve på tøj fra afstand (test på et diskret sted først). Layer efter ønske: Kombinér med en ren, let duft for at skabe din egen signatur. Godt at vide Eau de Parfum, 30 mL Skabt med fokus på en blød, ikke-udtørrende fornemmelse på huden Velegnet til både dag og aften takket være den rene, strålende profil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
Kategori: Parfume
Størrelse: 30.00ml
Artikel nr.: 874034014490
EAN: 0874034014490
Varenr.: 874034014490
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony Eau De Parfum 30 ml
-20%268 kr
Før 336 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony Eau De Parfum 30 ml billede

Produktinformation

Brilliant Peony Eau De Parfum er en parfume, der indeholder noter af forfriskende grapefrugt, bergamot, pæon og magnolia – der er afbalanceret med moskus for at skabe en livlig duft, der giver dig en følelse af at stråle indefra og ud.

Produktspecifikationer

Mærke: CLEAN
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 58232
EAN: 0874034014490
Varenr.: 3293157
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony EdP (30 ml)
-37%291 kr
Før 460 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony EdP (30 ml) billede

Produktinformation

Brilliant Peony EdP indeholder duftnoter af forfriskende grapefrugt, bergamot, pæon og magnolia balanceret med musk - for en levende duft, der får dig til at stråle indefra og ud. Avanceret vandbaseret formel Duftfamilie: Floral Musk Bæredygtige noter af sandeltræ fra Australien Skånsom, fugtgivende og alkoholfri formel Holdbar duft Top: Pæon, rav, bergamot Hjerte: Magnolia, frugtakkord Base: Musk, sandeltræ CLEAN RESERVE H2EAU kollektionen er skabt på en patenteret, vandbaseret formel af høj kvalitet, som giver en duft, der holder længe. Alle duftene i kollektionen er meget skånsomme og kan anvendes af en sensitiv hud. Duftenes fugtgivende og alkoholfrie kompositioner modvirker udtørring.

Produktspecifikationer

Mærke: CLEAN
Kategori: Eau de Parfum Unisex
Vægt: 198g
Artikel nr.: 58232
EAN: 0874034014490
Varenr.: B092457
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 30 m
304 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony Eau de Parfum - 30 ml
304 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony Eau de Parfum - 30 ml
311 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony EdP 30 ml
338,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clean Reserve H2EAU Brilliant Peony Eau de Parfum - 30 ml
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 30 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 30 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK259 kr288 krKøb
2Cocopanda DK268 kr268 krKøb
3Bangerhead DK291 kr291 krKøb
4Lyko DK304 kr304 krKøb
5NordicFeel DK304 kr304 krKøb
6Proshop DK311 kr350 krKøb
7Ren-velvaereshop.dk338,95 kr338,95 krKøb
8Teknikproffset DK359 kr408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 30 m

PriceData har fulgt prisen på CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 30 m i 183 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 265 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 30 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for CLEAN Reserve H2Eau Collection Brilliant Peony Eau de Parfum 30 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026259 kr30 kr (13%)
28. maj 2026229 kr30 kr (12%)
23. maj 2026259 kr30 kr (13%)
21. maj 2026229 kr20 kr (8%)
18. apr. 2026249 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026251 kr23 kr (10%)
28. mar. 2026228 kr23 kr (9%)
27. feb. 2026251 kr13 kr (5%)
20. feb. 2026238 kr39 kr (14%)
11. feb. 2026277 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret