Gå til hovedindhold

CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 100 ml

CleanParfume og eau de cologneEAN: 0874034013745
Pris fra 369 krtil 615,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 246,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 329 kr 18. maj

Sammenlign priser på CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 100 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clean Clean H2Eau Musk Noir Eau de Parfum 100 ml (unisex)
369 kr
Til butik
Clean Clean H2Eau Musk Noir Eau de Parfum 100 ml (unisex) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
Kategori: Eau de Parfume til mænd
Farve: 1
Artikel nr.: 874034013745
EAN: 0874034013745
Varenr.: 24588857
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clean Reserve H2EAU Musk Noir EDP 100 ml
375 kr
Til butik
Clean Reserve H2EAU Musk Noir EDP 100 ml billede

Produktinformation

⭐ Vandbaseret eau de parfum · Ren, sensuel musk · Unisex En raffineret muskeduft, der lægger sig som et elegant, næsten hudnært slør. Den vandbaserede H2EAU-formel giver en let og komfortabel følelse på huden, samtidig med at du får den fylde og holdbarhed, man forbinder med eau de parfum. Resultatet er en ren, mørk-tiltrækkende musk, der føles moderne, rolig og selvsikker – ideel både til hverdag og aften. Duftoplevelse Fokus på musk, der fremstår blød, dyb og afrundet. Pudrede facetter og cremede, varme nuancer, som giver ro og harmoni. Diskret, men vedvarende duftspor, der ikke virker overvældende. Unisex-komposition, skabt til at smelte sammen med din egen hudkemis unikke udtryk. Fordele H2EAU-teknologi med vandbaseret følelse på huden. Komfortabel diffusion for en nær, ren og sofistikeret signatur. Velegnet alene eller i lag med andre dufte for øget dybde. Alsidig til både dag og aften – fra kontoret til middagen. Sådan bruger du produktet Påfør 2–4 sprøjt på rene, tørre pulspunkter (hals, håndled, bryst). Lad duften sætte sig på huden – undgå at gnide, så bevares duftens udvikling. Ønsker du ekstra intensitet, kan du supplere med et enkelt sprøjt på tøj fra afstand. Test altid på et diskret sted først. Genopfrisk i løbet af dagen efter behov, især hvis du befinder dig i tør luft eller udendørs. Gode tips Lag den over en frisk eller blomstrende duft for at give varme og rundhed. Påføres efter fugtighedscreme for at hjælpe duften med at binde sig bedre til huden. Opbevar køligt og mørkt for at bevare duftens profil længst muligt.

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 874034013745
EAN: 0874034013745
Varenr.: 874034013745
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
CLEAN Perfume Reserve H2EAU Musk Noir EDP, 100 ml.
-48%445 kr
Før 850 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CLEAN Perfume Reserve H2EAU Musk Noir EDP, 100 ml. billede

Produktinformation

CLEAN Reserve H2EAU Musk Noir Eau de Parfum er en sofistikeret duft, der kombinerer dybe musknoter med bløde, sensuelle elementer. Denne parfume har en rig, amber-musk base, der skaber en varm og forførende duft, perfekt til dem, der søger en mere intens...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
EAN: 0874034013745
Varenr.: CLEAN0266
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clean - H2EAU Musk Noir Eau de Parfum - 100 ml
-47%449 kr
Før 850 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clean Reserve H2EAU Musk Noir Eau de Parfum - 100 ml
533 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clean Reserve H2EAU Musk Noir EdP (100 ml)
-37%552 kr
Før 875 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clean Perfume Reserve H2EAU Musk Noir EDP 100 ml
-32%596,89 kr
Før 875 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 100 ml
597 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Clean Reserve H2EAU Musk Noir EdP 100 ml
615,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK369 kr408 krKøb
2Beautycos DK375 kr404 krKøb
3Brandshop445 kr445 krKøb
4BilligParfume.dk449 kr449 krKøb
5NordicFeel DK533 kr533 krKøb
6Bangerhead DK552 kr552 krKøb
7NiceHair.dk596,89 kr596,89 krKøb
8Lyko DK597 kr597 krKøb
9Ren-velvaereshop.dk615,95 kr615,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 100 ml

PriceData har fulgt prisen på CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 100 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 329 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 396 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026369 kr33 kr (10%)
24. maj 2026336 kr7 kr (2%)
18. maj 2026329 kr40 kr (11%)
19. apr. 2026369 kr6 kr (2%)
18. apr. 2026375 kr3 kr (1%)
20. mar. 2026378 kr1 kr (0%)
12. mar. 2026379 kr66 kr (15%)
11. mar. 2026445 kr66 kr (17%)
5. feb. 2026379 kr46 kr (11%)
28. jan. 2026425 kr17 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret