Gå til hovedindhold

CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 50 ml

CleanParfume og eau de cologneEAN: 0874034013660
Pris fra 253 krtil 447 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 194 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 50 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 253 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clean Clean H2Eau Musk Noir Eau De Parfum 50 ml (unisex)
253 kr
Til butik
Clean Clean H2Eau Musk Noir Eau De Parfum 50 ml (unisex) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
Kategori: Eau de Parfume til mænd
Farve: 1
Artikel nr.: 874034013660
EAN: 0874034013660
Varenr.: 24588855
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clean Reserve H2EAU Musk Noir EDP 50mL 50 ml
259 kr
Til butik
Clean Reserve H2EAU Musk Noir EDP 50mL 50 ml billede

Produktinformation

💧 Hudnær musk med moderne dybde · Unisex EDP · Skabt til lagdeling En elegant, ren og samtidig mørkere fortolkning af musk, der lægger sig tæt til huden og udvikler sig i løbet af dagen. Duften balancerer det bløde og det sensuelle, så den føles sofistikeret uden at blive tung – perfekt, når du ønsker en diskret, men mindeværdig signatur. Duftprofil Åbner let og luftigt med transparente, rene facetter. Hjertet folder sig ud i silkeblød, pudret musk med et strejf af florale nuancer. Tørrer ned i en varm, cremet base med subtile, træagtige toner, der giver dybde og lang holdbarhed. Fordele Eau de Parfum-koncentration for en vedvarende, men afbalanceret duftoplevelse. Unisex komposition – klæder både lys og mørk hudkemi. Behagelig projektion, der er velegnet til både hverdag og aften. 50 mL – en praktisk størrelse, der er nem at have med. Velegnet til lagdeling for at give varme og dybde til andre dufte. Sådan bruger du den Spray 2–4 gange på rene, tørre pulspunkter (hals, håndled, indersiden af albuer). Undgå at gnide håndleddene sammen – lad duften sætte sig for et mere nuanceret udtryk. Ønsker du ekstra intensitet, kan du lægge et spray på tøj fra ca. 20 cm afstand (undgå sarte tekstiler). Lag eventuelt med dine andre favoritter for at skabe en personlig signatur med mere fylde. Resultat En ren, omsluttende aura af musk, der føles som din egen hud – blot mere varm, dyb og raffineret. Duften udvikler sig naturligt i samspil med din hud og efterlader et diskret, sofistikeret spor hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 874034013660
EAN: 0874034013660
Varenr.: 874034013660
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clean H2Eau Musk Noir Eau De Parfum 50 ml
263 kr
Til butik
Clean H2Eau Musk Noir Eau De Parfum 50 ml billede

Produktinformation

Clean H2Eau Musk Noir Eau De Parfum 50 ml Oplev en forførende og sofistikeret duft med Clean H2Eau Musk Noir, en unisex parfume, der kombinerer dybe musknuancer med varme trænoter og subtile blomsteraccente. Denne duft skaber en følelse af mystik, elegance og tidløs charme, perfekt til både daglig brug og aftenbrug. Duftnoter: Topnoter: Frisk bergamot og grønne accenter - en let og opløftende start Hjertenoter: Jasmin og iris - blød, elegant og let blomsteragtig Basenoter: Hvid og sort musk, let cedertræ - giver en varm, sensuel og vedvarende finish Fremhæver personlighed med dybde, elegance og sensuel varme. Harmonisk balance mellem friskhed, blomster og musk. Langvarig duft: Efterlader huden med en blid og vedvarende aroma Unisex: Velegnet til både mænd og kvinder Med Clean H2Eau Musk Noir 50 ml får du en duft, der kombinerer sensualitet og raffinement, og efterlader et indtryk af sofistikeret elegance og mystisk charme, uanset hvor du bærer den.

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 874034013660
EAN: 0874034013660
Varenr.: 3423787
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clean Reserve H2EAU Musk Noir Eau De Parfum 50 ml
-20%380 kr
Før 475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clean Reserve H2EAU Musk Noir EdP (50 ml)
-31%411 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clean Reserve H2EAU Musk Noir Eau de Parfum - 50 ml
415 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Clean Reserve H2EAU Musk Noir EdP 50 ml
418,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clean Perfume Reserve H2EAU Musk Noir EDP 50 ml
-25%446,25 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 50 ml
447 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK253 kr292 krKøb
2Beautycos DK259 kr288 krKøb
3Proshop DK263 kr302 krKøb
4Cocopanda DK380 kr380 krKøb
5Bangerhead DK411 kr411 krKøb
6NordicFeel DK415 kr415 krKøb
7Ren-velvaereshop.dk418,95 kr418,95 krKøb
8NiceHair.dk446,25 kr446,25 krKøb
9Lyko DK447 kr447 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 50 ml

PriceData har fulgt prisen på CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 50 ml i 173 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 344 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 275 kr.

Den nuværende pris på 253 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for CLEAN Reserve H2Eau Collection Musk Noir Eau de Parfum 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026253 kr6 kr (2%)
17. maj 2026259 kr1 kr (0%)
15. maj 2026258 kr5 kr (2%)
19. apr. 2026253 kr6 kr (2%)
21. mar. 2026259 kr1 kr (0%)
12. mar. 2026260 kr2 kr (1%)
11. mar. 2026262 kr2 kr (1%)
5. feb. 2026260 kr20 kr (7%)
9. jan. 2026280 kr1 kr (0%)
4. jan. 2026279 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret