Gå til hovedindhold

Clava Dine Wood Lampeskærm - Sort Eg - Ø:43 cm - Umage

Pris fra 3.199 krtil 3.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 800 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.879 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Clava Dine Wood Lampeskærm - Sort Eg - Ø:43 cm - Umage og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3199 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clava Dine Wood skærm, sort eg
-20%3.199 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clava Dine Wood skærm, sort eg billede

Produktinformation

Umage Clava Dine Wood lampeskærm, sort eg - designet af Søren Ravn Christensen Clava Dine Wood er en lampeskærm, der skaber smukke lysstråler med de laserskårne trælameller placeret hele vejen rundt på skærmen. Det elegante design med de enkle linjer og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Umage
Farve: Sort
EAN: 5710302023625
Varenr.: 2362
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Clava Dine Wood - Black Oak - Umage
-20%3.199 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clava Dine Wood - Black Oak - Umage billede

Produktinformation

Clava Dine Wood er en Søren Ravn Christensen designet lampeskærm, som er blevet produceret af Umage. Han har været enorm præcis og nøjagtig med sit design. Det er fordi, der er en kort afstand mellem lamellerne. Disse lameller er blevet lavet af laserskår...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Alt umage (-eos)
Farve: Sort
EAN: 5710302023625
Varenr.: 2362
Gå til Trenddo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Clava Dine Wood Lampeskærm - Sort Eg - Ø:43 cm - Umage
-10%3.599 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clava Dine Wood Lampeskærm - Sort Eg - Ø:43 cm - Umage billede

Produktinformation

Smuk lampeskærm fra Umage. Lampeskærmen er fremstillet i træ, hvilket gør at den vil bidrage til at give dit interiør et nordisk strejf af natur. Uanset hvor du vælger at hænge lampen, vil den tilføje fint lys som både vil skinne igennem lampeskærmens lam...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Udsalg
EAN: 5710302023625
Varenr.: 51673575588178
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Clava Dine Wood Lampeskærm - Sort Eg - Ø:43 cm - Umage
-10%3.599 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Umage Clava Dine Wood lampeskærm, sort træ
3.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clava Dine Wood Lampeskærm - Sort Eg - Ø:43 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clava Dine Wood Lampeskærm - Sort Eg - Ø:43 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk3.199 kr3.199 krKøb
2Luxlight.dk3.199 kr3.199 krKøb
3Trenddo3.599 kr3.599 krKøb
4Tendensshop3.599 kr3.599 krKøb
5LampeGuru.dk3.999 kr3.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clava Dine Wood Lampeskærm - Sort Eg - Ø:43 cm - Umage

PriceData har fulgt prisen på Clava Dine Wood Lampeskærm - Sort Eg - Ø:43 cm - Umage i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.719 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 3.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.932 kr.

Den nuværende pris på 3.199 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Clava Dine Wood Lampeskærm - Sort Eg - Ø:43 cm - Umage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Clava Dine Wood Lampeskærm - Sort Eg - Ø:43 cm - Umage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20263.199 kr200 kr (7%)
15. apr. 20262.999 kr75 kr (3%)
29. mar. 20262.924 kr75 kr (3%)
27. mar. 20262.999 kr120 kr (4%)
14. mar. 20262.879 kr160 kr (6%)
1. mar. 20262.719 kr80 kr (3%)
17. feb. 20262.799 kr200 kr (7%)
16. feb. 20262.999 kr200 kr (7%)
12. feb. 20262.799 kr200 kr (7%)
4. dec. 20252.999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret