Gå til hovedindhold

Clava Dine Wood Lampeskærm - Natur Eg - Ø:43 cm - Umage

Pris fra 3.090 krtil 3.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 909 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.799 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Clava Dine Wood Lampeskærm - Natur Eg - Ø:43 cm - Umage og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3090 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clava Dine Wood skærm, eg
-23%3.090 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clava Dine Wood skærm, eg billede

Produktinformation

Umage Clava Dine Wood lampeskærm, eg - designet af Søren Ravn Christensen Clava Dine Wood er en lampeskærm, der skaber smukke lysstråler med de laserskårne trælameller placeret hele vejen rundt på skærmen. Det elegante design med de enkle linjer og en top...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Umage
EAN: 5710302023434
Varenr.: 2343
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Clava Dine Wood - Natural Oak - Umage
-20%3.199 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clava Dine Wood - Natural Oak - Umage billede

Produktinformation

Clava Dine Wood er en lampeskærm, som Søren Ravn Christensen har designet, og den er blevet produceret hos Umage. Den er designet med en uhyre stor præcision og nøjagtighed. Det kræves, da der ikke er en særlig stor afstand mellem lamellerne. Trælamellern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Alt umage (-eos)
Farve: Træ
EAN: 5710302023434
Varenr.: 2343
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Clava Dine Wood Lampeskærm - Natur Eg - Ø:43 cm - Umage
-10%3.599 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clava Dine Wood Lampeskærm - Natur Eg - Ø:43 cm - Umage billede

Produktinformation

Smuk lampeskærm fra Umage. Lampeskærmen er fremstillet i træ, hvilket gør at den vil bidrage til at give dit interiør et nordisk strejf af natur. Uanset hvor du vælger at hænge lampen, vil den tilføje fint lys som både vil skinne igennem lampeskærmens lam...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Umage
EAN: 5710302023434
Varenr.: 52105214525773
Gå til Trenddo
TrustScore 0 ud af 50,0
Clava Dine Wood Lampeskærm - Natur Eg - Ø:43 cm - Umage
-10%3.599 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Umage Clava Dine Wood lampeskærm, lyst træ
3.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clava Dine Wood Lampeskærm - Natur Eg - Ø:43 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clava Dine Wood Lampeskærm - Natur Eg - Ø:43 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk3.090 kr3.090 krKøb
2Luxlight.dk3.199 kr3.199 krKøb
3Tendensshop3.599 kr3.599 krKøb
4Trenddo3.599 kr3.599 krKøb
5LampeGuru.dk3.999 kr3.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clava Dine Wood Lampeskærm - Natur Eg - Ø:43 cm - Umage

PriceData har fulgt prisen på Clava Dine Wood Lampeskærm - Natur Eg - Ø:43 cm - Umage i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.719 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 3.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.949 kr.

Den nuværende pris på 3.090 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Clava Dine Wood Lampeskærm - Natur Eg - Ø:43 cm - Umage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Clava Dine Wood Lampeskærm - Natur Eg - Ø:43 cm - Umage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20263.090 kr109 kr (3%)
16. maj 20263.199 kr109 kr (4%)
13. maj 20263.090 kr91 kr (3%)
9. maj 20262.999 kr4 kr (0%)
3. maj 20262.995 kr4 kr (0%)
2. maj 20262.999 kr4 kr (0%)
23. apr. 20262.995 kr4 kr (0%)
15. apr. 20262.999 kr75 kr (3%)
13. apr. 20262.924 kr125 kr (4%)
21. mar. 20262.799 kr80 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret