Gå til hovedindhold

Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 09 Onyx Gradation

ClarinsØjenskyggeEAN: 3666057165467
Pris fra 255 krtil 425 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 09 Onyx Gradation og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clarins Ombre 4 Couleurs 09 Nyx Graduation 4,2 g
-40%255 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Ombre 4 Couleurs 09 Nyx Graduation 4,2 g billede

Produktinformation

Ombre 4 Couleurs er en øjenskyggepalette, der indeholder 4 intense og langvarige øjenskygger.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Øjenskygge
Artikel nr.: 56361
EAN: 3666057165467
Varenr.: 3280662
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Ombre 4 Couleurs 09 Onyx Gradation (4,2 g)
-40%257 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Ombre 4 Couleurs 09 Onyx Gradation (4,2 g) billede

Produktinformation

Ombre 4 Couleurs er en øjenskyggepalette med fire højpigmenterede nuancer, der har forskellige finish: mat, satin, shimmer og glimmer. Skyggerne er med en integreret primer i formlen, som sikrer, at de ligger jævnt og holdbart i op til 12 timer. Skyggerne indeholder bambuspudder, der holder huden mat samt antioxidanten E-vitamin, der giver beskyttende egenskaber. - Højpigmenterede øjenskygger - Formel med primer - Fire nuancer med forskellig finis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Øjenskygge
Størrelse: 09 Onyx Gradation
Vægt: 56g
Artikel nr.: 12877975009
EAN: 3666057165467
Varenr.: B085808
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Palette 4 Colour Eyeshadow 4.2 g - 09
-25%318,75 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Palette 4 Colour Eyeshadow 4.2 g - 09 billede

Produktinformation

Clarins Palette 4 Colour Eyeshadow - 09 er hele 4 øjenskygger, **der forvandler dit blik til et sandt kunstværk.** Dyk ned i en verden af intens farve og ultra-pigmenterede nuancer med denne mini pallette. Dette er øjenskygger, der **glider på som en drøm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Eye Shadow
EAN: 3666057165467
Varenr.: 105302
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Ombre 4 Couleurs 09 Onyx Gradation - 4,2 g
367 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 09 Onyx Gradation
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 09 Onyx Gradation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 09 Onyx Gradation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK255 kr255 krKøb
2Bangerhead DK257 kr257 krKøb
3NiceHair.dk318,75 kr318,75 krKøb
4NordicFeel DK367 kr367 krKøb
5Lyko DK425 kr425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 09 Onyx Gradation

PriceData har fulgt prisen på Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 09 Onyx Gradation i 175 dage. Laveste pris i perioden er 220 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 367 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 255 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 09 Onyx Gradation. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 09 Onyx Gradation de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026255 kr64 kr (20%)
17. maj 2026319 kr24 kr (8%)
16. maj 2026295 kr47 kr (14%)
15. maj 2026342 kr47 kr (16%)
10. maj 2026295 kr24 kr (8%)
9. maj 2026319 kr1 kr (0%)
7. maj 2026318 kr23 kr (8%)
5. maj 2026295 kr23 kr (7%)
1. maj 2026318 kr23 kr (8%)
29. apr. 2026295 kr72 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret