Gå til hovedindhold

Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow 4.2 g - 07 Bronze Gradation

ClarinsØjenskyggeEAN: 3666057051814
Pris fra 186 krtil 367 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow 4.2 g - 07 Bronze Gradation og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clarins Ombre 4 Couleurs 07 Bronze Graduation 4,2 g
-15%186 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Ombre 4 Couleurs 07 Bronze Graduation 4,2 g billede

Produktinformation

Ombre 4 Couleurs er en øjenskyggepalette, der indeholder 4 intense og langvarige øjenskygger.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Øjenskygge
Artikel nr.: 50388
EAN: 3666057051814
Varenr.: 3280660
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Ombre 4 Couleurs 07 Bronze Gradation
-38%264 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Ombre 4 Couleurs 07 Bronze Gradation billede

Produktinformation

Øjenskyggepalette med fire intense nuancer med forskellige teksturer og finish: mat, satin, shimmer og glitter. Disse 2-i-1-skygger har desuden en primer inkluderet i formlen, der sikrer, at skyggerne sidder holdbart og ensartet i op til 12 timer. Skyggerne er superenkle at anvende og at variere for at skabe forskellige looks. Du vil ikke tro dine egne øjne! Stilfuld og praktisk med spejl og duo-applikator i. Indeholder bl.a. bambuspudder, som er kendt for at mattere ved at absorbere fedt fra huden for en øget holdbarhed. E-vitamin virker som antioxidant og har beskyttende egenskaber.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Øjenskyggepalette
0
Artikel nr.: 50388
EAN: 3666057051814
Varenr.: B075058
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow 4.2 g - 07 Bronze Gradation
-25%318,75 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow 4.2 g - 07 Bronze Gradation billede

Produktinformation

Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow - 07 Bronze Gradation er en kompakt øjenskygge palette, der indeholder **fire glamourøse farver**. Disse øjenskygger har en meget **unik formel**, da de er skabt med **integreret primer**, hvilket giver et holdbart og fejl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Eye Shadow
EAN: 3666057051814
Varenr.: 98421
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 01 Bronze Gradution
319 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Ombre 4 Couleurs 07 - 4,2 g
367 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow 4.2 g - 07 Bronze Gradation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow 4.2 g - 07 Bronze Gradation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK186 kr186 krKøb
2Bangerhead DK264 kr264 krKøb
3NiceHair.dk318,75 kr318,75 krKøb
4Lyko DK319 kr319 krKøb
5NordicFeel DK367 kr367 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow 4.2 g - 07 Bronze Gradation

PriceData har fulgt prisen på Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow 4.2 g - 07 Bronze Gradation i 179 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow 4.2 g - 07 Bronze Gradation. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow 4.2 g - 07 Bronze Gradation de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026186 kr33 kr (15%)
9. apr. 2026219 kr22 kr (11%)
27. mar. 2026197 kr22 kr (10%)
26. feb. 2026219 kr21 kr (11%)
13. feb. 2026198 kr20 kr (11%)
1. feb. 2026178 kr41 kr (19%)
30. dec. 2025219 kr22 kr (11%)
4. dec. 2025197 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret