Gå til hovedindhold

Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 08 Amber Gradation

ClarinsØjenskyggeEAN: 3666057165436
Pris fra 318 krtil 425 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 208 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 08 Amber Gradation og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 318 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Ombre 4 Couleurs 08 Amber Gradation (4,2 g)
-25%318 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Ombre 4 Couleurs 08 Amber Gradation (4,2 g) billede

Produktinformation

Ombre 4 Couleurs er en øjenskyggepalette med fire højpigmenterede nuancer, der har forskellige finish: mat, satin, shimmer og glimmer. Skyggerne er med en integreret primer i formlen, som sikrer, at de ligger jævnt og holdbart i op til 12 timer. Skyggerne indeholder bambuspudder, der holder huden mat samt antioxidanten E-vitamin, der giver beskyttende egenskaber. - Højpigmenterede øjenskygger - Formel med primer - Fire nuancer med forskellig finis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Øjenskygge
Størrelse: 08 Amber Gradation
Vægt: 56g
Artikel nr.: 12877975008
EAN: 3666057165436
Varenr.: B085807
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Palette 4 Colour Eyeshadow 4.2 g - 08
-25%318,75 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Palette 4 Colour Eyeshadow 4.2 g - 08 billede

Produktinformation

Clarins Palette 4 Colour Eyeshadow - 08 er hele 4 øjenskygger, **der forvandler dit blik til et sandt kunstværk.** Dyk ned i en verden af intens farve og ultra-pigmenterede nuancer med denne mini pallette. Dette er øjenskygger, der **glider på som en drøm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Eye Shadow
EAN: 3666057165436
Varenr.: 105301
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Ombre 4 Couleurs 08 Amber Gradation - 4,2 g
344 kr
Til butik
Clarins Ombre 4 Couleurs 08 Amber Gradation - 4,2 g billede

Produktinformation

Elegant øjenskyggepalette til avancerede smokey eye looks Clarins Ombre 4 Couleurs 08 Amber Gradation er en elegant øjenskyggepalette, der forener fransk skønhedsekspertise med innovativ teknologi. Denne luksuriøse palette indeholder fire intensive nuancer i gyldne øjenskygge-toner med varierende teksturer – mat, satin, shimmer og glitter – til at skabe alt fra subtile daglooks til dramatiske smokey eye makeup-looks. Den revolutionerende 2-i-1-formel inkluderer en primer, der sikrer, at skyggerne sidder perfekt i op til 12 timer. Beriget med bambuspulver for en elegant mat finish og vitamin E som antioxidant, tilbyder denne Clarins øjenskygge palette en transformativ oplevelse for den kræsne skønhedsentusiast. Den elegante æske kompletteres med et indbygget spejl og duo-applikator til professionel påføring, uanset hvor du befinder dig. Hvad der gør denne Clarins øjenskygge palette ekstraordinær Innovativ 2-i-1-formel med indbygget primer for exceptionel 12-timers holdbarhed Fire luksuriøse teksturer i gyldne øjenskygge-toner for uendelige kreative muligheder Beriget med bambuspulver for elegant mattering og vitamin E som antioxidantbeskyttelse Elegant design med indbygget spejl og professionel duo-applikator Ekspertens guide til perfekt påføring Påfør nuancerne 1 og 2 over hele øjenlåget, brug nuance 3 ved ydre øjenkrog for kontrast og skulptering, og afslut med nuance 4 i indre øjenkrog eller langs nedre vipper for en fuldendt finish. Opdag den franske skønhedskunsts mesterskab med denne ekstraordinære øjenskyggepalette. Lad Clarins Ombre 4 Couleurs 08 Amber Gradation forvandle din sminkrutine til et luksuriøst ritual.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Øjenskygge palet
Størrelse: 4.2 g
Artikel nr.: 116124
EAN: 3666057165436
Varenr.: 116124
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 08 Amber Gradation
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 08 Amber Gradation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 08 Amber Gradation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK318 kr318 krKøb
2NiceHair.dk318,75 kr318,75 krKøb
3NordicFeel DK344 kr344 krKøb
4Lyko DK425 kr425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 08 Amber Gradation

PriceData har fulgt prisen på Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 08 Amber Gradation i 179 dage. Laveste pris i perioden er 208 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 330 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 267 kr.

Den nuværende pris på 318 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 08 Amber Gradation. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Clarins Ombre 4-Colour Eyeshadow Palette 08 Amber Gradation de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026318 kr42 kr (15%)
29. maj 2026276 kr42 kr (13%)
26. maj 2026318 kr12 kr (4%)
24. maj 2026330 kr54 kr (20%)
23. maj 2026276 kr43 kr (13%)
21. maj 2026319 kr43 kr (16%)
20. maj 2026276 kr43 kr (13%)
17. maj 2026319 kr43 kr (16%)
16. maj 2026276 kr6 kr (2%)
15. maj 2026270 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret