Gå til hovedindhold

Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 759S Woodberry (3,5 g)

ClarinsLæbestiftEAN: 3666057117275
Pris fra 178 krtil 270 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 759S Woodberry (3,5 g) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clarins Joli Rouge Shine 759S Woodberry 3,5 g
-30%178 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Joli Rouge Shine 759S Woodberry 3,5 g billede

Produktinformation

Næste generations Joli Rouge Shine er luksuriøs og tilbyder en unik palette af læbestifter med en strålende finish.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Læbestift
Artikel nr.: 56378
EAN: 3666057117275
Varenr.: 3280682
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Clarins 759S joli rouge shiny lipstick woodberry 3,5g
179 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 759S Woodberry (3,5 g)
-33%180 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 759S Woodberry (3,5 g) billede

Produktinformation

Joli Rouge Shiny Lipstick er en enestående læbestift med et imponerende udvalg af nuancer med en skinnende finish. Læbestiftens hudplejende egenskaber giver langvarig og intens farve, samtidig med at læberne beskyttes. Formlens planteekstrakter lindrer, fugter, reparerer og nærer læberne, hvilket gør den perfekt til læber med tendens til tørhed. Læbestiftens bløde og balmlignende konsistens er uimodståelig på læberne. 80% ingredienser af naturlig oprindelse. Skinnende finish Holdbar og intens farve Fugter, lindrer og reparere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Læbestift
Vægt: 43g
Artikel nr.: 12884071759
EAN: 3666057117275
Varenr.: B085798
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Joli Rouge Shiny - 759 - 4 g
-25%202,5 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Joli Rouge Shiny Lipstick 759S Woodberry
207 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Joli Rouge Shiny Lipstick 759S Woodberry - 3,5 g
257 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Joli Rouge Shine Læbestifter
270 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 759S Woodberry (3,5 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 759S Woodberry (3,5 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK178 kr178 krKøb
2Hobbix179 kr179 krKøb
3Bangerhead DK180 kr180 krKøb
4NiceHair.dk202,5 kr202,5 krKøb
5Lyko DK207 kr207 krKøb
6NordicFeel DK257 kr257 krKøb
7EauDeParfum.dk270 kr270 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 759S Woodberry (3,5 g)

PriceData har fulgt prisen på Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 759S Woodberry (3,5 g) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 153,6 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 178 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 759S Woodberry (3,5 g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 759S Woodberry (3,5 g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026178 kr1 kr (1%)
18. maj 2026179 kr23 kr (11%)
17. maj 2026202 kr23 kr (13%)
3. maj 2026179 kr23 kr (11%)
1. maj 2026202 kr23 kr (13%)
16. apr. 2026179 kr37 kr (17%)
15. apr. 2026216 kr37 kr (21%)
9. mar. 2026179 kr20 kr (10%)
8. mar. 2026199 kr20 kr (11%)
26. feb. 2026179 kr12 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret